اصلاح‌طلبان امروز نبوی را رئیس می‌کنند

کد خبر: 1053002

احتمالاً امروز (چهارشنبه ۶ اسفندماه) هیأت رئیسه دائم نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان مشخص شود و اقبال نیز بر روی ریاست بهزاد نبوی است.

گروه سیاست سایت فردا - اصلاح طلبان همه تمرکز خود را صرف تعیین تکلیف سازوکار جدید و شروع به کار های انتخاباتی از طریق آن هستند. آخرین خبر از این سازوکار اما تصویب آیین‌نامه و ایرادی است که کمیسیون ماده 10 احزاب به عنوان آن گرفته است.

احمد شریف دبیرکل حزب هدا و عضو نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان از تصویب آیین‌نامه این نهاد اجماع‌ساز در هم‌اندیشی احزاب اصلاح‌طلب خبر داد.

به گزارش فارس، وی افزود: احتمالاً امروز (چهارشنبه ۶ اسفندماه) هیأت رئیسه دائم نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان مشخص شود و اقبال نیز بر روی ریاست بهزاد نبوی است.

شریف در عین حال با بیان اینکه جبهه اصلاح‌طلبان ایران هیچ ارتباطی به نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان ندارد، درباره مراحل و روند قانونی ثبت عنوان نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان با نام جهبه اصلاح‌طلبان ایران در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب توضیحاتی ارائه کرد.

دبیرکل حزب هدا و عضو نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان افزود: طبق پیگیری‌های صورت گرفت کمیسیون ماده ۱۰ احزاب به عنوان نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان ایراد گرفته و تصریح داشته است که در سال ۹۶ عنوانی مشابه همین نام ثبت شده است ولی چون اسناد و مدارک کافی برای اثبات وجود نداشته تصمیم‌گیری به جلسه بعد کمیسیون ماده ۱۰ احزاب موکول شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب عنوان نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان نپذیرد آیا نام این تشکیلات جدید را تغییر خواهید داد، خاطرنشان کرد: بله، احتمالاً عنوانی مشابه عنوان فعلی یعنی جبهه اصلاح‌طلبان ایران در صورت اثبات از سوی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب جایگزین می‌شود.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت