جوکار: غربی حق ندارند برای ما پیش‌شرط بگذارند

کد خبر: 1053484

نماینده مردم یزد در مجلس گفت: کشورهای غربی بدانند که حق ندارند برای ما پیش‌شرط بگذارند و ایران باید در پشت میز مذاکره شرط تعیین کند.

خبرگزاری مهر: محمدصالح جوکار در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: بحث هم‌صدایی دولت و مجلس حول این محور باشد که حتماً قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران، اجرا و نباید خدشه‌ای به این قانون وارد شود.

وی بیان کرد: ۷۰ درصد مردم اعتقاد دارند که این قانون باید به صورت دقیق اجرا شود و بر این اساس دولت باید تمام بندهای آن را اجرایی کند.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشورهایی چون آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس بدانند در جایگاهی نیستند که برای ما شرط و شروط بگذارند، حق ندارند برای ما پیش‌شرط بگذارند و ایران باید در پشت میز مذاکره شرط تعیین کند.

وی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: کمبود نهاده‌های دامی روی قیمت شیر، مرغ و تخم‌مرغ تأثیر منفی گذاشته و لازم است وزیر جهاد کشاورزی هر چه سریع‌تر این مشکل را ساماندهی کند.

جوکار گفت: متأسفانه نیروهای خرید خدمات آموزشی ۷ ماه است که حقوق دریافت نکرده‌اند و لازم است وزیر آموزش و پرورش هر چه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی کند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت