دریادار سیاری: محکم ترین سنگر ما در این مقطع قرآن است

کد خبر: 1053931

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه اگر ما با اعتقاد به آموزه های دینی و داشتن علم، دانش،بصیرت و دشمن شناسی از این اموزه ها استفاده کنیم سنگرمان محکم است و موفق خواهیم شد، گفت: قرآن بزرگترین و محکم ترین سنگر در مقابل تهاجم فرهنگی دشمن است.

ایسنا:لن همایش ولایت این ستاد برگزار شد، گفت: اینگونه برنامه ها ی مستمر به همراه برنامه ریزی منظم و خوب در اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش بسیار ارزشمند است و  انسان از این استمرار اثربخش لذت می برد و امیدواریم این روند همینطور پیش برود و ادامه داشته باشد.

وی افزود: توصیه می کنم که به دنبال اثر بخشی موارد قرآنی در جامعه و در سطح ارتش نیز باشیم چونکه بزرگترین و محکم ترین سنگر ما در مقابل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن در این مقطع زمانی قرآن است زیرا اگر ما با اعتقاد به آموزه های دینی و داشتن علم ،دانش ، بصیرت و دشمن شناسی از این آموزه ها استفاده کنیم سنگرمان محکم است و موفق خواهیم شد.

امیر سیاری خاطرنشان کرد: عزیزانی که در این مسابقات شرکت می کنند باید الگو و نمونه باشند و با ارزیابی خودمان بینیم که اثربخشی این آموزه ها در سبک زندگی، فعالیت های روزانه، رفتار و بصیرتمان چگونه است چراکه ما اگر خودمان را مهک بزنیم در جامعه نیز اثر بخشی بیشتر می شود.

حجت الاسلام والمسلمین صنعت پور، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش گزارشی از روند اجرای مسابقات طرح بزرگ قرآنی تنویر و مرحله ستادی مسابقات قرآن ارائه داد و گفت: با تلاش شبانه روزی همه همکاران امسال در مسابقات قرآنی ویژه کارکنان پایور و وظیفه و خانواده های کارکنان رشد چشمگیری نسبت به سال گذشته داشتیم و 20درصد سهمیه بیشتری جهت حضور در مسابقات مرحله آجا کسب نموده ایم که جای تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی است در پایان مراسم از منتخبین هر دو مسابقه قرآنی تجلیل شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت