ماجرای تذکر 53 نماینده به وزیر اقتصاد

کد خبر: 1054174

علیرضا نظری و 52 نماینده مجلس در تذکری به فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره مشکلات کارمندان بانک‌های ادغامی در بانک سپه تذکر دادند.

خبرگزاری فارس: علیرضا نظری و ۵۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری به فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره مشکلات حقوق کارمندان بانک‌های ادغامی انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و ثامن تذکر داد.

این نمایندگان در تذکر خود به وزیر اقتصاد خواستار رسیدگی به مشکلات کارمندان بانک‌های ادغامی در بانک سپه شدند.

این ۵۳ نماینده مجلس در شرح تذکرشان به وزیر اقتصاد اعلام کردند که پس از ادغام ۵ بانک موسسه نظامی در بانک سپه متاسفانه مشکلات زیادی برای پرسنل این بانک‌ها و موسسات به وجود آمده است. از جمله مشکلات شامل کاهش قابل توجه حقوق و مزایا و تنزل جایگاه کارمندان بانک های ادغامی جابجایی و انتقال کارمندان در شرایط کرونا به شهرهای دیگر است لذا با توجه به شرایط اقتصادی موجود چالش های فراوان اقتصادی و اجتماعی برای کارمندان به وجود آمده که لازم است مورد پیگیری و رسیدگی قرار گیرد.

دژپسند

به گزارش فارس، مخاطبان گرامی با ثبت سوژه‌ای در بخش «فارس من» با عنوان «پیگیری نیروهای ادغام شده بانک های ادغامی» و همچنین «درخواست رسیدگی به مشکلات نیروهای شرکتی بانک‌های ادغامی» خواستار پیگیری این موضوع شدند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت