پیشنهاد دولت برای پاداش فوق‌العاده رد شد

کد خبر: 1054553

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس از حذف پیشنهاد دولت درباره پاداش فوق‌العاده برای مقامات از لایحه بودجه توسط اعضای این کمیسیون خبر داد.

خبرگزاری فارس: حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس گفت: در این جلسه اعضای کمیسیون به بررسی موارد ارجاعی از صحن علنی مجلس در بررسی لایحه بودجه سال 1400 پرداختند.

وی افزود: در لایحه اصلاحی بودجه دولت در جز 7 بند «الف» تبصره 12 این لایحه پیشنهادی را برای پاداش پایان خدمت مقامات در نظر گرفته بود که اعضای کمیسیون تلفیق رأی به حذف آن دادند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس اظهار داشت: در این جز دولت پیشنهاد کرده بود که مقامات و مدیران ارشد علاوه بر پاداش پایان خدمت 30 ساله خود یک پاداش فوق‌العاده نیز دریافت کنند و آن هم به این ترتیب است که در سال آخر خدمت پاداش ویژه‌ای علاوه بر حقوق دریافتی مقامات به آنها پرداخت شود و زمان پرداخت پاداش پایان خدمت سنوات 30 ساله‌شان نیز پاداش پرداختی در سال پایانی به عنوان حقوق پرداختی محاسبه شده و در پاداش پایان خدمت آنها لحاظ شود که این مسئله باعث می‌شود که مقامات دولت یک پاداش پایان خدمت بسیار بالایی را دریافت کنند.

مصوبات کمیسیون تلفیق پس از تصویب در صحن علنی و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت