ایران ترور شهید فخری‌زاده را‌ بی‌پاسخ نمی‌گذارد

کد خبر: 1054771

نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: شواهد واضح، حاکی از این است که رژیم صهیونیستی در پشت ترور جنایتکارانه محسن فخری‌زاده قرار دارد و می‌بایست به خاطر چنین جنایت غیرانسانی، پاسخگو شود. ایران چنین اعمال جنایتکارانه‌ای را بی پاسخ نمی‌گذارد.

خبرگزاری ایسنا: سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان‌های بین المللی در وین، گفت: در حالی که جمهوری اسلامی ایران قویا متعهد به تعقیب یک برنامه صلح آمیز هسته ای می باشد، یک دانشمند هسته ای دیگر ایران نیز ترور شد.

 کاظم غریب آبادی افزود: شواهد واضح، حاکی از این است که رژیم صهیونیستی اسرائیل در پشت ترور جنایتکارانه دکتر محسن فخری زاده قرار دارد و می باید به خاطر چنین جنایت غیرانسانی، پاسخگو شود.

وی ادامه داد: با در نظر گرفتن پیامدهای ناگوار چنین اقدام وحشتناک و پیامدهای تحریک برانگیز و خطرناک آن بر صلح و امنیت بین المللی و اینکه تروریسم به عنوان یک چالش جدی برای جامعه جهانی نیاز به واکنش جمعی دارد، ما کشورهای عضو و آژانس را فرا می خوانیم تا به تعهدات خود ذیل حقوق بین الملل در مبارزه با تروریسم عمل کرده و چنین اقدام غیرانسانی را به شدیدترین حالت محکوم کنند.

سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان‌های بین المللی در وین گفت: همچنین، لازم است یادآوری کنم که جمهوری اسلامی ایران چنین اعمال جنایتکارانه ای را بی پاسخ نمی گذارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت