روسای ارکان «جبههٔ اصلاحات ایران» معرفی شدند

کد خبر: 1055220

ابراهیم اصغرزاده، رئیس کمیته سیاسی / الیاس حضرتی، رئیس کمیتهٔ رسانه / علیرضا علوی‌تبار، رئیس کمیتهٔ راهبردها و برنامه‌ریزی / جواد امام، رئیس کمیتهٔ استان‌ها / محمود صادقی، رئیس کمیته پایش و داوری

گروه سیاست سایت فردا – نهاد اجماع ساز جدید اصلاح طلب با عنوان «جبهه اصلاحات ایران» سخت مشغول کار است و می‌کوشد که در اولین فرصت وارد بررسی مصادیق انتخاباتی شده و به رسالت خود که همان ایجاد وحدت و تعیین گزینه نهایی این جریان در انتخابات ریاست جمهوری آتی است، عمل کند.

قبل از آن اما باید ترکیب و چگونگی کارکارد این تشکل سیاسی مشخص شود. همچنین باید ایرادات شورای عالی سیاست گذاری که به اعتراف بسیاری از اصلاح طلبان در این نهاد نیز وجود دارد، رفع شود. 

در این مرحله اما آنطور که سخنگوی جبهه اصلاحات ایران اعلام کرده است « روسای کمیته‌های جبههٔ اصلاحات ایران با رای اعضای کمیته‌ها انتخاب و به مجمع عمومی معرفی شده است.»

به گزارش کانال جبهه اصلاحات ایران، آذر منصوری، سخنگوی این تشکل درباره سازوکار نهاد اجماع‌ساز توضیحاتی ارائه و نام روسای کمیته‌های جبهه اصلاحات ایران را منتشر کرده است.

بر این اساس آقایان ابراهیم اصغرزاده به عنوان رئیس کمیته سیاسی، الیاس حضرتی رئیس کمیتهٔ رسانه، علیرضا علوی‌تبار رئیس کمیتهٔ راهبردها و برنامه‌ریزی، جواد امام رئیس کمیتهٔ استان‌ها و محمود صادقی به عنوان رئیس کمیته پایش و داوری انتخاب شدند.

منصوری در ادامه تاکید کرد: راه‌اندازی رسانه‌های مختص به این جبهه با هدف انعکاس اخبار و مصوبات و مواضع سخنگو نیز مطرح و به تصویب رسید.

او افزود: همچنین مقرر شد با توجه به مفاد آیین‌نامهٔ مصوب مجمع عمومی اصلاح‌طلبان، استان‌ها نیز در این زمینه ضمن ارزیابی شرایط و اقتضائات هر استان در شناسایی افراد واجد صلاحیت برای ثبت نام در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها فعال باشند و مقدمات و تمهیدات لازم را در این ارتباط در نظر بگیرند.

منصوری تاکید کرد: در این جلسه همچنین مصوب شد جبههٔ اصلاحات ایران طی فراخوانی از افراد واجد صلاحیت دعوت کند تا برای انتخابات شوراها ثبت نام کنند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت