سردار شکارچی: دشمنان ما از جهاد علمی و اقتصادی واهمه دارند

کد خبر: 1055332

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان ما به همان میزان که از جهاد دفاعی ما می‌ترسند از جهاد علمی و اقتصادی ما نیز واهمه دارند.

مهر: سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح امروز در نشست خبری نمایشگاه رویدادهای فناورانه تا ثریا با بیان اینکه کارهای بزرگی در حوزه‌های فناوری انجام شده و بخشی از آنها در این نمایشگاه قابل رؤیت است، گفت: در حالی که کشور ما تحت تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه است، جوانان پرشور، با انگیزه و انقلابی کشور در عرصه تولید علم و اقتصاد دانش بنیان ظرفیت‌های بزرگی را خلق کرده‌اند.

وی افزود: اگر مسئولان به جوانان در گام دوم انقلاب اعتماد کنند، بیش از آنچه در ۴۰ ساله نخست انقلاب پیشرفت داشتیم، به رشد دست خواهیم یافت و از این طریق دشمنان انقلاب و مردم را ناامید خواهیم کرد.

شکارچی، عرصه فناوری را عرصه جهاد اقتصادی و علمی دانست و بیان کرد: دشمنان ما به همان میزان که از جهاد دفاعی ما می‌ترسند از جهاد علمی و اقتصادی ما نیز واهمه دارند.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح یادآور شد: فعالیت‌های جوانانی که وارد عرصه‌های فناوری می‌شوند، بسیار هدفمند است و علاوه بر ایجاد امید در جامعه به عمق بخشی اقتصادی و علمی کشور نیز منجر خواهد شد.

وی افزود: از سوی دیگر فعالیت در عرصه فناوری مبارزه با دشمنان است و آنها را به ناکامی می‌کشاند.

شکارچی به مشکلاتی که در کشور از جمله اشتغال، ازدواج و تحکیم جمعیت وجود دارد اشاره و تصریح کرد: دستیابی به استقلال اقتصادی کشور قرار است به دست جوانان به عنوان صحنه گردان ۴۰ ساله دوم انقلاب رخ دهد. تاکنون نیز گام‌های خوبی در جهت اجرای گام دوم انقلاب برداشته شده ولی در گام دوم انقلاب شاهد شکوفایی بیشتر، مقتدرتر و عمیق‌تر خواهیم بود.

 

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت