آغاز سومین روز ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران

کد خبر: 1055954

سومین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر تهران به صورت حضوری در ساختمان شماره ۲ فرمانداری از لحظاتی پیش اغاز شد.

خبرگزاری ایسنا: ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر و روستا از ساعت ۸ صبح چهارشنبه (۲۰ اسفند) در سراسر کشور آغاز شده و تا روز ۲۶ اسفند به مدت هفت روز ادامه دارد.

سومین روز از ثبت نام داوطلبان در حالی آغاز شد که در روز گذشته -پنجشنبه ۲۱ اسفند- براساس اعلام سخنگوی ستاد انتخابات کشور، ثبت نام ۳۵۵۱ داوطلب انتخابات شورا تا ساعت ۱۸ قطعی شده بود و بیش از ۲۶ درصد ثبت نام ها نیز به صورت الکترونیکی صورت گرفته بود.

 در استان تهران براساس اعلام شکرالله حسن بیگی رییس ستاد انتخابات استان، تا ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته ثبت نام ۵۲۰ داوطلب نهایی شده است. روز گذشته ۳۴۱ نفر اقدام به ثبت نام کردند که  ثبت نام ۲۶۸ داوطلب نهایی شد و ۱۹۷ نفر در حال بررسی است .

با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امکان نام‌نویسی از طریق اپلیکیشن موبایلی بارگذاری شده در پورتال وزارت کشور، نسخه دسکتاپ و یا دفاتر پیشخوان فراهم شده است.

امکان ثبت نام الکترونیکی داوطلبان  ۲۴ ساعته فراهم است.

در این دوره از ثبت نام انتخابات بخاطر شرایط کرونایی به همه داوطلبان توصیه اکید می شود که به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند در غیر اینصورت جهت ثبت‌نام حضوری در ستاد انتخابات حتما علاوه بر مدارک خودکار به همراه داشته باشند زیرا استفاده از خودکار مشترک مغایر با پروتکل‌های بهداشتی  است.

دقت نظر به دریافت پیامک ثبت نام قطعی در شیوه های غیرحضوری از دیگر موارد مورد تاکید ستاد انتخابات است. در حقیقت داوطلبان باید توجه داشته باشند که اگر از طریق نرم افزار موبایلی و یا از طریق رایانه شخصی اقدام به ثبت نام کردند حتما باید پیامکی تحت عنوان «اطلاعات توسط فرمانداری تایید و ثبت نام شما قطعی است» با سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ دریافت کنند. بی تردید عدم دریافت این پیامک به معنای این است که ثبت نام داوطلبان تکمیل و نهایی نشده است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت