آغاز چهارمین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر

کد خبر: 1056029

چهارمین روز ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، امروز شنبه ۲۳ اسفند در مصلی تهران از لحظاتی پیش یعنی ساعت ۸ صبح آغاز شد.

خبرگزاری ایسنا: ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر از ساعت ۸ صبح چهارشنبه (۲۰ اسفند) در سراسر کشور آغاز شده و تا روز ۲۶ اسفند به مدت هفت روز ادامه دارد.

فراهم شدن امکان ثبت نام غیرحضوری به علت شرایط کرونا ، ستاد انتخابات شورای شهر تهران را امسال نسبت به دوره گذشته خلوت کرده است و خبری از ازدحام داوطلبان مدرک به دست نیست، موضوعی که فرهادی فرماندار تهران روز گذشته و در حاشیه بازدید از ستاد ثبت نام انتخابات حوزه انتخابیه تهران به آن اشاره کرد و گفت: در سال های گذشته مراجعات زیاد با زمان ثبت نام دو ساعته انجام می شد، لذا شاهد تشکیل صف می بودیم اما امسال با ثبت نام غیرحضوری هر فرد پس از جمع آوری مدارک خود خیلی سریع در خانه می تواند ثبت نام خود را انجام دهد.

در روزهای گذشته مواردی همچون توصیه به داوطلبین این انتخابات برای ثبت نام غیرحضوری و همراه داشتن خودکار هنگام مراجعه برای ثبت نام حضوری با توجه به وجود شرایط کرونایی در کشور بارها مورد تاکید مسئولین انتخابات قرار گرفته است.

همچنین حسن بیگی در پایان سومین روز ثبت نام انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی استان تهران گفت : در سه روز نخست مهلت ثبت نام ۱۷۶۰ نفر اقدام به ثبت نام کرده اند. از این تعداد پروند ۳۱۶ نفر در حال بررسی و ثبت نام ٧٨١ داوطلب نیز نهایی شده است و شهر تهران با ٢٤٥ داوطلب بیشترین تعداد داوطلب را در میان ١٦ شهرستان تهران دارد. در سومین روز ۲۶۸ نفر ثبت نامشان نهایی شده است.

همچنین موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور در گزارش تجمیعی ثبت نام انتخابات شوراها تا پایان روز سوم اعلام کرد که تا ساعت ۱۸ جمعه بیست و دوم اسفند ماه، ثبت نام 5067 نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر، نهایی شد.

ادامه دارد...

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت