روحانی تمایل دارد چه کسی وارد پاستور شود؟

کد خبر: 1056089

حق شناس گفت: در اینکه روحانی علاقمند است تا کسی که به پاستور وارد می‌شود به دیدگاه های او نزدیک باشد هیچ شکی نیست. من بر این باورم که این شخص لاریجانی خواهد بود ولی اینکه اصلاح طلبان باز هم دچار این اشتباه بشوند یا نه این محل تردید است.

خبرگزاری برنا: یک چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: عارف قبل از تشکیل نهاد اجماع ساز اعلام کاندیداتوری کرد و طبیعی است که نهاد اجماع ساز در زمان بررسی ها با شکل گرفتن رقابت ها، همه نامزد های مطرح و معرفی شده احزاب را در مکانیسم نهایی کردن کاندیدا قرار می دهد.

«محمدجواد حق شناس»، فعال سیاسی اصلاح طلب، در گفت و گو با برنا در رابطه با ورود نهاد اجماع ساز به مصادیق و انتخاب کاندیداها گفت: نهاد هنوز به هیچ گزینه ای نرسیده و این سخنان گمانه زنی های رسانه ای است. براساس علایقی که برخی از افراد به برخی اشخاص دارند و براساس ضن و گمان، نام برخی ارائه می شود و این ذهنیت پیش می آید که آیا نهاد اجماع ساز با این تصمیمات نسبتی دارد یا بیگانه است.

او افزود: به لحاظ قاعده، نهاد اجماع ساز در چهارچوب های اولیه خود در حال تشکیل است. این نهاد در هفته ای که گذشت کمیته اصلی خود را تشکیل و روسای کمیته های خود را تشکیل داد تا در کنار ترکیب هیات رییسه بتوانند، به فعالیت های خود ادامه بدهند.

حق شناس یادآور شد: به جز عارف هنوز هیچ اعلام حضوری به طور رسمی مطرح نشده است و مابقی هنوز توسط جریان سیاسی و احزاب معرفی نشده و در مورد آنها اعلام نظر نشده است. اولین مرحله این است که افرادی که ورود می کنند توسط احزاب معرفی شوند. به نظر من معرفی افراد به بعد از نوروز و روشن تر شدن فضا موکول می شود.

او ادامه داد: عارف قبل از تشکیل نهاد اجماع ساز اعلام کاندیداتوری کرد و طبیعی است که نهاد اجماع ساز در زمان بررسی ها با شکل گرفتن رقابت ها، همه نامزد های مطرح و معرفی شده احزاب را در مکانیسم نهایی کردن کاندیدا قرار می دهد. طبیعتا در آن حوزه عارف یکی از نامزدهایی است که اعلام حضور کرده و در این فضا مساله بررسی می‌شود.

حق شناس در پایان گفت: در اینکه روحانی علاقمند است تا کسی که به پاستور وارد می‌شود به دیدگاه های او نزدیک باشد هیچ شکی نیست. من بر این باورم که این شخص لاریجانی خواهد بود ولی اینکه اصلاح طلبان باز هم دچار این اشتباه بشوند یا نه این محل تردید است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت