زمان معرفی داوطلبان تایید صلاحیت شده شوراها

کد خبر: 1056499

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: در ۴هزار شعبه که از نظر ستاد کرونا وضعیت قرمز دارند، علاوه بر ۶هزار شعبه‌ای که در کلانشهرها هستند، انتخابات الکترونیکی برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: سیدحمیدرضا کاظمی رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در گفت‌وگویی تصریح کرد: در جلسه امروز  اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مقرر شد در 4هزار شعبه در مراکز استان‌های پرجمعیتی که از نظر ستاد کرونا وضعیت قرمز دارند، علاوه بر 6هزار شعبه کلانشهرها دستگاه های اخد رای الکترونیکی مستقر شود.

وی افزود: پس از اتمام ثبت نام‌ها، یک هفته هیئت اجرایی پرونده‌ها را بررسی می‌کند سپس 10 روز هیئت نظارت شهرستان ها بعد از آن هیئت عالی استان به شکایات رسیدگی می‌کنند و در نهایت از 25 فروردین هیئت مرکزی به اعتراضات افراد در روند بررسی صلاحیت رسیدگی می‌کند.

نیمه اردیبهشت داوطلبان تایید صلاحیت شده عضویت در شوراها به وزارت کشور اعلام می شوند

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  ادامه داد: نیمه اردیبهشت 1400 اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده عضویت در شوراها اسلامی شهر به وزارت کشور اعلام می‌شود و وزارت کشور نیز به خود داوطلبان ابلاغ می‌کند.

کاظمی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت گفت: از 16 فروردین نیز ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورا‌های  روستا آغاز می‌شود که این مرحله نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت