سرلشکر سلامی: ملت ایران دشمن را در اعمال فشار و تحریم خسته کرده‌اند

کد خبر: 1056507

فرمانده کل سپاه از نیروی دریایی به عنوان یکی از ارکان مهم دفاعی سپاه نام برد و گفت: قدرت افزایی ما براساس تدبیر و آرمان طلبی و برای ارتقاء دادن به شکوه و عظمت ملت ایران است.

خبرگزاری مهر: سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران امروز در آیین الحاق تجهیزات موشکی به نیروی دریایی سپاه، از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به عنوان چشمه سارآگاهی به جغرافیای عالم در عصر جهالت مدرن نام برد و گفت: برغم هم‌پیمان شدن تمامی زورگویان، شیاطین و مستکبران عالم در ۴ دهه اخیر برای به شکست کشاندن انقلاب الهام بخش اسلامی ایران، فرجامی جز ناامیدی، ناکامی، شکست و فرسودگی برای آنان حاصل نشده است.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام و ایران پس از شکست در جنگ‌های بزرگ نظامی، جنگ‌های نیابتی و تهاجم فرهنگی، سه خط اساسی را برای ضربه زدن به نظامی اسلامی ما دنبال کردند، گفت: فلج کردن اقتصاد و فشار معیشتی بر مردم با هدف به تسلیم در آوردن ملت ایران نقطه مرکزی استراتژی دشمن در تحقق این اهداف شوم است.

فرمانده کل سپاه افزود: ایجاد اختلال در گسترش توان دفاعی ایران اسلامی با هدف تضعیف روند قدرت افزایی و عزت آفرینی و ایجاد تفاضل وسیع قدرت و حذف نفوذ گفتمانی ایران انقلابی در منطقه و نیز خنثی سازی این قدرت نافذ در میدان ذهن و قلب ملت‌های مسلمان از دیگر راهبردهای دشمن برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: امروز با نگاهی به عرصه این تقابل همه جانبه و در شرایطی که شاهد عجز، ناتوانی و شکست دشمن در راهبردهای شوم خود هستیم، ملت ایران عزتمندانه ایستاده و بدون هراس از تحریم‌ها بر آنها فائق آمده‌اند و هر روز برگ زرینی بر تابلو افتخارات و دستاوردهای بی‌بدیل نظام اسلامی و مردم عزیز ما افزوده می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران دشمن را در اعمال فشار و تحریم خسته کرده‌اند، گفت: وقتی کشوری از رهبری حکیم، شجاع، عمیق و ژرف اندیش ملتی فهیم، آگاه و معتمد به رهبر و نیروهای مسلحی قدرت یافته در متن جدال با دشمن برخوردار است؛ آسیب و گزندی نمی بیند و این اصل و ریشه نگاه ما به صحنه تقابل راهبردی با آمریکا و متحدان او است.

فرمانده کل سپاه از نیروی دریایی به عنوان یکی از ارکان مهم دفاعی سپاه نام برد و اظهار داشت: قدرت افزایی ما براساس تدبیر و آرمان طلبی و برای ارتقاء دادن به شکوه و عظمت ملت ایران است و بر همین اساس در سال ۱۳۹۹ پنج الحاق قدرت مندانه سامانه‌های پیشرفته در حوزه‌های مختلف به مجموعه عملیاتی نیروی دریایی سپاه صورت گرفت.

سرلشکر سلامی در پایان با تقدیر از تلاشگران عرصه‌ی ارتقای توان دفاعی و با تاکید بر اینکه تا آخر ایستاده‌ایم و صحنه را ترک نمی‌کنیم تا پشت دشمنان را به خاک برسانیم، گفت: رونمایی و الحاق این دستاوردهای امیدآفرین و اطمینان بخش و برداشتن گام‌های بلند در راستای بی شمارسازی سامانه‌های موشکی نیروی دریایی سپاه با قابلیت‌های متنوع، نشان از عزم و اراده راسخ ما در دفاع از منافع، مصالح و کرامت ملت عزیز و بزرگوار ایران دارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت