پیام سرلشکر محمد باقری به مناسبت روز جانباز

کد خبر: 1056922

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: جانبازان سرمایه راهبردی کشور و مشعل راهنمای نسل امروز و فردای کشور در رویارویی مقتدرانه و هوشیارانه برابر دشمنان قسم خورده ایران و ایرانی به شمار می‌روند.

خبرگزاری تسنیم: سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت چهارم شعبان المعظم سالروز تولد حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام ) و روز جانباز پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

چهارم شعبان المعظم، سالروز میلاد مسعود حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز؛ فرصت ارزنده و باشکوهی برای تکریم و تجلیل از بزرگ مردانی است که برای اعتلای اسلام و دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند دینی ، ملی و انقلابی مردانه مقاومت و ایستادگی کردند و حماسه آفرینی‌های پرفروغ خود را برگ‌های زرین صحیفه افتخارات تاریخ این سرزمین مقدس قرار دادند.

خیل عظیم و ارزشمند جانبازان به عنوان یکی از مولفه‌های قدرت نظام و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و  صحنه‌های بزرگ و پر ماجرای پس از آن بویژه در جبهه مقاومت اسلامی و  کسب مدال پرافتخار " مدافع حرم "؛ سرمایه راهبردی کشور و مشعل راهنمای نسل امروز و فردای کشور در رویارویی مقتدرانه و هوشیارانه برابر دشمنان قسم خورده ایران و ایرانی به شمار می‌روند.

بی‌شک قدردانی از مجاهدت‌های سترگ و ماندگار جانبازان عزیز که با اقتدا به علمدار جانباز کربلای حسینی  و  حماسه سازی‌ها  در میدان‌های آتش و خون، مظهر و سند زنده جهاد بزرگ ملت ایران در مصاف با تلخی‌ها، سختی‌ها و دشواری‌های ناشی از جنگ‌افروزی‌ها و فتنه‌آفرینی‌های دشمن غدار هستند، نیاز دائمی جامعه و موجب مباهات و سربلندی  یکایک مردمان این مرز و بوم است.

 این میلاد خجسته را به جانبازان عزیز این "شهدای زنده " و نجات بخش میهن اسلامی و خانواده‌های صبار، شکور و بصیر آنان تبریک و تهنیت عرض نموده و خاضعانه از درگاه حضرت سبحان طلب می‌کنیم به برکت وجود این انسان‌های مومن، مخلص، بی‌ادعا و گمنام، خیمه‌گاه ولایت را از هر گونه گزند محافظت و وحدت، همدلی و همراهی آحاد ملت ایران را پشتوانه نیروهای مسلح و مدافع کشور در مقابله هوشمندانه و قاطعانه برابر تهدیدات دشمنان خناس و حیله‌گر قرار دهد.

و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

 سرلشکر پاسدار محمد باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت