تکذیب شایعه تشکیل ستاد انتخاباتی

کد خبر: 1057835

وزیر خارجه ضمن تکذیب شایعات مطرح شده درباره تشکیل ستاد انتخاباتی گفت: احتمالا از نظر شایعه سازان الان هم سفر استانی به تاجیکستان آمده‌ام!

گروه سیاست سایت فردا - محمدجواد ظریف از مدت‌ها قبل یک گزینه احتمالی در انتخابات 1400 بوده و در همه این مدت نیز بی‌میلی خود به کاندیداتوری را اعلام کرده است. این ایده احتمالا در روزهای به ثمر رسیدن برجام و وقتی که استقبال کنندگان از ظریف شعار «وزیر اهل منطق یادآور مصدق» سرداده بودند به ذهن برخی سیاسیون رسید اما وزیر اهل منطقه همیشه حواسش بود که حوزه تخصصی او سیاست خارجی است و شاخص‌های لازم برای کشورداری را ندارد. 

با این وجود هواداران او در جریان اصلاحات هیچ وقت از کاندیداتوری او ناامید نشده و مدام بر این طبل کوبیدند. بارها و بارها در این خصوص شایعه‌سازی شد و در عین حال نیز جلسات رایزنی برای رازی کردن آقای وزیر ادامه داشت. اکنون در آستانه انتخابات اما نه ظریف قانع شده و نه شایعات تمامی دارد!

آخرین شایعه نیز تشکیل ستادهای انتخاباتی بود که اکنون از سوی وی تکذیب شده است. به گزارش «اعتماد» محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ضمن تکذیب این شایعات گفته است : احتمالا از نظر شایعه سازان الان هم سفر استانی به  تاجیکستان آمده‌ام!

ظریف با رد چنین ادعاهایی گفت:  از عموم شایعه سازان، سریال سازان و قصه پردازان تقاضا دارم بگذارند وزیر امور خارجه به دور از حواشی مضر برای منافع ملی به انجام وظایف و ماموریت های خود بپردازد.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت