آخرین فرصت برای ثبت نام در انتخابات میاندوره‌ای مجلس

کد خبر: 1058361

دبیر ستاد انتخابات کشور گزارش تجمیعی از ثبت نام داوطلبان انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی تا پایان روز پنجم ثبت نام را همراه با تفکیک جنسیتی داوطلبان ارائه کرد.

خبرگزاری تسنیم: سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: تا ساعت 19 دیشب دوازدهم فروردین ماه؛ پنجمین روز از فرصت هفت روزه ثبت نام انتخابات اولین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در مجموع  از روز اول  تا پنجم ثبت نام، برای 6 حوزه انتخابیه مشمول این انتخابات، ثبت نام  431 نفر  شامل 30 زن و 401 مرد نهایی شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور، با بیان جزئیات این ثبت نام‌ها، گفت: شنبه چهاردهم فروردین ماه آخرین روز ثبت نام میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی است و افرادی که قصد نامزدی در این دور از انتخابات را دارند تا روز شنبه (فردا) فرصت ثبت نام دارند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در پایان با اشاره به شیوع کرونا در کشور و ضرورت رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، به افرادی که قصد دارند در انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کنند، توصیه کرد: با استفاده از 2 روش الکترونیک پیش بینی شده برای ثبت نام از طریق موبایل یا رایانه شخصی که در پرتال وزارت کشور به آدرس www.moi.ir در دسترس است، برای ثبت نام اقدام کنند و صرفا برای نهایی کردن ثبت نام خود به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه خود و یا وزارت کشور مراجعه کنند.

فرمانداری‌های تهران، میانه، گچساران، تفرش، بهار و آستانه اشرفیه امروز جمعه نیز آماده پذیرش و تکمیل فرایند ثبت نام داوطلبان هستند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت