سند ۲۵ ساله ایران و چین زیر ذره بین فراکسیون انقلاب اسلامی

کد خبر: 1058726

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی از بررسی سند راهبردی همکاری ۲۵ ساله ایران و چین در این فراکسیون خبر داد.

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس اظهار داشت: امروز صبح جلسه هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی(اکثریت ) با حضور دکتر قالیباف و سایر اعضای هیات رییسه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه برنامه‌های یک ماه آینده فراکسیون تعیین شدو همچنین راهکارهای تاثیر گذاری فراکسیون در برنامه های مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

میرتاج‌الدینی در ادامه بیان کرد: در ادامه جلسه بر این نکته تاکید شد که فراکسیون در مسائل مجلس از دو جهت تبیینی و تصمیم گیری تاثیرگذار است.

وی چگونگی ایفای نقش تبیینی و نقش تصمیم گیری و تصمیم سازی را از موارد مورد تاکید فراکسیون در مجلس خواند و گفت: مقرر شد با دعوت از کارشناسان و مسوولان اجرایی در جلسات شورای مرکزی و مجمع عمومی موضوعات مهم در دستور کار فراکسیون از جمله سند راهبردی همکاری ۲۵ ساله ایران و چین در دستور کار قرار گیرد.

این نماینده مجلس شعار سال و بررسی موانع و راهکارهای پشتیبانی از تولید را از دیگر موارد مطرح شده در نشست مذکور دانست و تصریح کرد: بدین منظور روز سه شنبه ساعت ۱۶/۳۰ جلسه مجمع عمومی فراکسیون با دستور بررسی سند راهبردی  همکاری ۲۵ ساله ایران و چین و همچنین روز یکشنبه هفته آینده جلسه شورای مرکزی با دستور کار شعار سال یعنی تولید و پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها برگزار خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها