برنامه جبهه پایداری برای انتخابات شورای شهر

کد خبر: 1058910

دبیرکل جبهه پایداری گفت: سیاست مهم جبهه پایداری انقلاب اسلامی در انتخابات شورای شهر این است که ما می‌خواهیم در آن فضا حضور فعالانه داشته باشیم.

خبرگزاری ایرنا: از پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه پایداری انقلاب اسلامی، صادق محصولی روز دوشنبه گفت: سیاست مهم جبهه پایداری انقلاب اسلامی در انتخابات شورای شهر این است که ما می‌خواهیم در آن فضا حضور فعالانه داشته باشیم و سعی داریم افراد اصلح را به مردم معرفی کنیم.

دبیرکل جبهه پایداری افزود: البته معرفی اصلحی که هیچ رای‌آوری نداشته باشد کار لغو است که بر روی آن سرمایه‌گذاری کنیم و این جمله از علامه مصباح یزدی(ره) است و حضرت آیت الله خوشوقت(ره) می‌فرمودند اصلح کسی است که تا اصرار نکنیم نمی‌آید و باید وقتی که آمد بر روی آن متمرکز شویم و برای آن تبلیغ کنیم.

محصولی خاطرنشان کرد: کسانی که می‌گویند من اصلح را قبول ندارم دروغ می‌گویند و هر کسی که نامزدی را اعلام می‌کند قطعاً اصلح را معرفی می‌کند اما معیارهای آن برای فرد اصلح متفاوت است و از دید ما بده بستان در انتخاب فرد اصلح نمره منفی می‌گیرد ولی از دید برخی این بده بستان امتیاز به حساب می‌آید و جزو شاخص‌های اصلی قرار گیرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت