جوکار: همزمان با مذاکرات وین، شاهد حادثه نطنز هستیم

کد خبر: 1059996

نماینده مردم یزد در مجلس گفت: امروز دوباره شاهد حادثه‌ای در تاسیسات نطنز بودیم و همزمان تیم مذاکره کننده ما در وین در حال مذاکره است.

خبرگزاری ایلنا: محمدصالح جوکار در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۲ فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به هیات مذاکره کننده با گروه ۱+۴ گفت: امروز دوباره شاهد حادثه ای در تاسیسات نطنز بودیم و همزمان تیم مذاکره کننده ما در وین در حال مذاکره است. باز اعتماد دیگر و باز ضربه و خیانتی دیگر!

نماینده مردم یزد با اشاره به اینکه همزمان که تیم مذاکره کننده ما با گروه ۱+۴ در قالب برجام در حال مذاکره هستند، در تاسیسات نطنز حادثه ای رخ داد، نتیجه گیری این حادثه با لبخند، خنجر زدن است، ادامه داد: آیا تجربه برجام کافی نیست؟ دولت باید سیاست های کلی نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری را در دستور کار قرار دهد و از این سیاست ها کوتاه نیاید. اصل بحث برداشته شدن تحریم های ظالمانه و راستی آزمایی دقیق است.

وی با بیان اینکه راستی آزمایی خط قرمز ما است و هیچکس حق ندارد از آن عبور کند، بیان کرد: در برجام امتیازاتی داده شد و امروز با پشتیبانی قدرت منطقه ای، انقلاب و نظام باید مطالبات مردم پیگیری شود.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان چرا کالاهای اساسی کمیاب و گران هستند؟ چرا دولت نمی تواند توزیع را مدیریت کند؟ عنوان کرد: شبکه توزیع ناسالم بیشترین ضربه را به مردم وارد کرده است. وزیران جهاد کشاورزی و صمت هر چه سریعتر باید مشکلات مردم را پیگیری کنند. مردم به خاطر اسلام و انقلاب ایستادگی کرده اند.

گفتنی است علی نیکزاد ثمرین که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر جوکار گفت: تذکر شما وارد است و امروز نیز در این خصوص نشستی برگزار می شود. نمی توان با نگاه به بیرون مشکلات درون کشور را حل کرد. باید با تولید قدرت، اقتدار مردم را حفظ کنیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت