متکی:ساختار تصمیم‌سازی شورای وحدت بر پایه خرد جمعی است

کد خبر: 1060004

سخنگوی شورای وحدت با اشاره به اینکه تصمیمات و اتخاذ مواضع ‌و برنامه‌ها در شورای وحدت مبتنی بر خرد جمعی و مشارکت همه اضلاع جریان ارزشی و انقلابی است، گفت: ساختار گفتمانی و تصمیم‌سازی در این شورا بر پایه خرد جمعی و مشارکت همه اعضا استوار بوده و به ‌دور از شخص‌محوری است.

خبرگزاری ایلنا:   کمیته رسانه و ارتباطات شورای وحدت اعلام کرد: دکتر منوچهر متکی سخنگوی این شورا، نسبت به نحوه و محتوای تیزر انتخاباتی شبکه دو‌ سیمای جمهوری‌ اسلامی که در برنامه ۲۰/۳۰ پخش شد واکنش نشان‌داد.

 سخنگوی شورای وحدت با اشاره به اینکه تصمیمات و اتخاذ مواضع ‌و برنامه‌ها در شورای وحدت مبتنی بر خرد جمعی و مشارکت همه اضلاع جریان ارزشی و انقلابی است افزود: ساختار گفتمانی و تصمیم سازی در این شورا برپایه خرد جمعی و مشارکت همه اعضا استوار بوده و به‌دور از شخص محوری است.

دکتر متکی در پایان اضافه نمود: امیدواریم عدم نام بردن از حضرت آیت‌الله موحدی کرمانی بعنوان رهبر جریان ارزشی و انقلابی در انتخابات ۱۴۰۰ که در قالب شورای وحدت نمود پیدا کرده، سهوی و از روی اشتباه بوده باشد.

سخنگوی شورای وحدت با اشاره به وظیفه حرفه ای صداوسیما در کمک به برپایی انتخاباتی پر شور و پر نشاط ابراز امیدواری کرد در آینده شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت