پیام وزیر دفاع به مناسبت روز ارتش

کد خبر: 1061207

وزیر دفاع در پیامی به مناست روز ارتش گفت: ارتش نقش حیاتی و راهبردی خود را در حفظ استقلال و تمامیت ارضی و استحکام بخشی به بنیان دفاعی کشور تحت رهبری‌های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا به بهترین نحو ایفا کرده است.

خبرگزاری ایلنا:  وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی به مناست روز ارتش تاکید کرد: ارتش نقش حیاتی و راهبردی خود را در حفظ استقلال و تمامیت ارضی و استحکام بخشی به بنیان دفاعی کشور تحت رهبری‌های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا به بهترین نحو ایفا کرده است.

در متن  پیام امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به  امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران آمده است: ۲۹ فروردین‌ماه سال روز ارتش جمهوری اسلامی و حماسه‌آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان را خدمت جنابعالی، فرماندهان، مدیران و آحاد کارکنان و خانواده‌های جان برکف و ولایت‌مدار ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

در ادامه این پیام آمده است: ارتش سرافراز و مقتدر جمهوری اسلامی ایران در طول ۴۲ سال عمر پر برکت انقلاب اسلامی در تمامی عرصه های پرفراز و نشیب ایران اسلامی و آوردگاه‌های خطیر، فداکارانه و مجاهدانه همچون ستاره‌ای نورانی در سپهر انقلاب اسلامی درخشیده است.

سرتیپ حاتمی در پیام خود آورده است: همراهی با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در سرنگونی رژیم منحوس پهلوی، همراهی با ملت بزرگ ایران اسلامی در استقرار و تثبیت نظام مقدس و الهی جمهوری اسلامی، حضور پر قدرت و تمام عیار در جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس و تقدیم ۴۸ هزار شهید گلگون کفن، حفظ و حراست بی نظیر از حدود و ثغور ایران اسلامی و دفع هر گونه تهدید و نقش آفرینی مسئولانه در تمامی عرصه های خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی نظیر سیل، زلزله و شیوع و فراگیری ویروس منحوس کرونا همه و همه جلوه هایی از ایثار جانفشانی و خدمت صادقانه به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی بوده است.

وزیر دفاع در این پیام تاکید کرده است: بی‌تردید اقتدار، پیشرفت، توانمندی، سرآمدی و آمادگی بالای رزمی امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران حاصل تفکر و اندیشه انقلابی، جهادی و استکبارستیزی فرماندهان و آحاد رزمندگان مومن، شجاع و ولایتمداری است که نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت پرچم مقدس ایران عزیز را هدف والای خود قرار داده اند و آماده اند تا با نثار جان خویش از استقلال و تمامیت ارضی کشور و انقلاب اسلامی که ودیعه خداوند متعال در عصر غیبت کبرا است، محافظت نمایند.

در ادامه این پیام آمده است: امروز وحدت بی‌نظیر ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون ید واحد، پیوند عمیق و  ناگسستنی با ملت بصیر و بزرگ ایران و تبعیت کامل از ولایت مطلقه فقیه، ارتش سرافراز ایران اسلامی را همچون حصنی حصین در برابر نظام سلطه به کوهی استوار تبدیل کرده است که هیچ بداندیش متجاوزی را جرات تجاوز به این آب وخاک مقدس نیست.

سرتیپ حاتمی اضافه کرد: خداوند متعال را شاکریم که ارتش جمهوری اسلامی نقش حیاتی و راهبردی خود را در حفظ استقلال و تمامیت ارضی و استحکام بخشی به بنیان دفاعی کشور تحت رهبری های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به بهترین نحو ایفا نموده است.

وی یادآورشد: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بر خود واجب می‌داند همچون گذشته با پشتیبانی همه‌جانبه و تأمین نیازهای دفاعی در تمامی حوزه های رزم زمینی هوایی، دریایی، پدافندی، الکترونیکی و همچنین خدمت صادقانه به آحاد رزمندگان غیرتمند ارتش، گام های اساسی را در پیشرفت و اعتلای ارتش مقتدر و سرافراز ایران اسلامی بردارد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

تازه های سایت