نشانه‌هایی از ورود حناچی به انتخابات

کد خبر: 1061927

علی اعطا گفت: ظاهرا شهردار به شیوه اشتباه و با تحلیل غلط به استقبال زودهنگام انتخابات رفته است.

گروه سیاست سایت فردا - هر روز یک اسم تازه در فهرست گمانه‌زنی‌های انتخاباتی قرار می‌گیرد و شایعاتی به راه می‌افتد. همزامانی دو انتخابات شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری نیز به این وضعیت دامن می‌زند. 

اغلب توجه‌ها به انتخابات ریاست جمهوری است اما انتخابات شورا نیز کم اهمیت نداشته و شاهدیم که گوشه چشم داشتن به آن چطور به برخی فعالیت های سیاسی اثرگذار است. مصداقش نیز رویکر اخیر شهردار تهران که صداق شورای شهری‌ها را هم درآورده است. چندی قبل بود که حناچی اعلام کرد برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارد اما اکنون می‌بینیم که فعالیت‌های انتخاباتی چراغ خاموش را در شهرداری تهران شروع کرده و حتی سبب شده که تذکراتی نیز دریافت کند.

در بهمن سال گذشته حناچی اعلام کرد برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارد اما چند وقتی است که فعالیت‌های انتخاباتی به صورت چراغ خاموش در شهرداری تهران انجام می‌شود و اخیرا سخنگوی شورای شهر در این باره تذکری به شهرداری داد.

اعطا گفته که مطلع شدم که در انتشار مباحث انتقادی و تذکرات صحن شورا به شهرداری، در روزنامه همشهری محدودیت ایجاد شده است. ظاهرا شهردار به شیوه اشتباه و با تحلیل غلط به استقبال زودهنگام انتخابات رفته است.

 

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها