ماجرای دیدار ظریف با رئیس دولت اصلاحات

کد خبر: 1066271

عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان درخصوص جلسه وزیر یمور خارجه با رئیس دولت اصلاحات توضیح داد و گفت: ظریف در این جلسه به خاتمی اعلام کرد هیچ آمادگی و قصدی برای کاندیداتوری ندارد و‌ نخواهد داشت.

خبرگزاری برنا: عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان درخصوص جلسه وزیر یمور خارجه با رئیس دولت اصلاحات توضیح داد و گفت: ظریف در این جلسه به خاتمی اعلام کرد هیچ آمادگی و قصدی برای کاندیداتوری ندارد و‌ نخواهد داشت. 

«جواد امام»، عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان، در گفت و گو‌ با برنا در رابطه با جلسه اخیر ظریف و سید محمد خاتمی گفت: این جلسه برای تکذیب دروغ پردازی های بدخواهان و موضوعاتی بود که یک خبرگزاری مطرح کرده بود. 

او‌ افزود: ظریف را در جلسه کمیسیون امنیت ملی و‌ پس از فایل صوتی منتشر شده، بسیار تحت فشار قرار دادند و او در این جلسه به خاتمی اعلام کرد هیچ آمادگی و قصدی برای کاندیداتوری ندارد و‌ نخواهد داشت. 

عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان در خصوص کاندیدای نهایی و اجماعی اصلاح طلبان اعلام کرد: تکلیف کاندیدای اصلاح طلبان که از بین ۱۴ نفر که اعلام برنامه کرده اند در روز یکشنبه و‌ اولین جلسه نهاد اجماع ساز مشخص می شود. 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت