همکاری باهنر با لاریجانی در انتخابات صحت دارد؟

کد خبر: 1066791

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین، گفت: جامعه اسلامی مهندسین به همراه همه تشکل‌های عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری و تشکل‌های دیگر اصولگرا چه عضو شورای ائتلاف باشند و چه عضو شورای وحدت، همگی در بحث ریاست جمهوری از آقای رئیسی حمایت می‌کنند.

خبرگزاری ایلنا: احمد نیکفر در گفت‌وگو با ایلنا درخصوص فعالیت این مجموعه در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: کلیه تشکل‌های شناسنامه‌دار و مجوزدار نیروهای انقلاب و اصولگرا همگی بالاتفاق عضو شورای وحدت هستند و بارها اعلام کرده‌اند که در صورت آمدن آقای رئیسی قطعا ما به اتفاق آراء همه تشکل های تحت پوشش شورای وحدت از ایشان حمایت می‌کنند. حالا هم ایشان آمده‌اند و تکلیف ما مشخص است.

وی ادامه داد: جامعه اسلامی مهندسین به همراه همه تشکل‌های عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری و تشکل‌های دیگر اصولگرا چه عضو شورای ائتلاف باشند و چه عضو شورای وحدت، همگی در بحث ریاست جمهوری از آقای رئیسی حمایت می‌کنند.

رئیس واحد تشکیلات جامعه اسلامی مهندسین در رابطه با مطرح شدن برخی اخبار پیرامون همکاری و حمایت محمدرضا باهنر دبیرکل این تشکیلات از علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: یکی دو خبرگزاری نمی‌دانم از کجا مطلبی را از آقای باهنر گرفتند و منتشر کردند و این کذب محض است حرفی که درباره آقای باهنر گفته شده است.

وی در پاسخ به این سوال که «همکاری آقای باهنر با آقای لاریجانی کذب است؟» بیان داشت: قطعا. اولا آقای باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام است و دوم عضو شورای مرکزی شورای وحدت است و بارها هم اعلام کرده است که ما در چارچوب شورای وحدت عمل خواهیم کرد.

نیکفر ادامه داد: آقای باهنر فراتر از جامعه اسلامی، رئیس جبهه پیروان است که ۱۸ تشکل عضو دارد و در میان آن‌ها یک مجموعه هم طرفدار آقای لاریجانی نیست یا اگر هم باشد نمی‌تواند خلاف نظر جبهه اعلام و عمل کند. بنابراین همه تشکل های عضو شورای وحدت در غالب همین مجموعه عمل کرده و از آقای رئیسی حمایت خواهند کرد.

وی در پایان درخصوص عملکرد انتخابات شورای شهر، گفت: در بحث انتخابات شورای شهر تهران هم شورای وحدت و شورای ائتلاف در تلاش هستند که یک لیست مشترک در تهران منتشر شود و امیدوار هستیم که چنین اتفاقی رخ دهد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت