امیرآبادی: مردم در حال ثانیه شماری تمام شدن فرصت دولت هستند

کد خبر: 1070556

رئیس ستاد اقشار ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی گفت: بسیاری از مشکلات امروز کشور به ساختار دولت و عدم برنامه ریزی درست دولت بازمی‌گردد و باعث شده که مردم در سختی باشند.

خبرگزاری فارس: آیین افتتاح ستاد مرکزی اصناف و بازار تهران با حضور برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روسای اتحادیه های صنفی و هیئت امنای بازار تهران برگزار شد.

احمد امیر آبادی فراهانی رئیس ستاد اقشار ستاد مرکزی انتخاباتی آیت‌الله رئیسی امروز در نشست اصناف حامی آیت الله رئیسی، گفت: بسیاری از مشکلات امروز کشور به ساختار دولت و عدم برنامه ریزی درست دولت باز می‌گردد و باعث شده که مردم در سختی باشند. 

او ادامه داد: آنچه که میتواند حال مردم را خوب کند بازگرداندن امید به جامعه است تا فضای جدیدی در کشور ایجاد شود متلسفاته عملکرد دولت در این زمان انقدر غیرقابل دفاع بوده که مردم در حال ثانیه شماری تمام شدن فرصت دولت هستند و حق هم دارتد ،موضوعی مانند مرغ و تخم مرع نباید مساله دغدغه کشور ما باشد.

امیر آبادی فراهانی افزود: ابراهیم رییسی واقعا از لحاظ اینکه جایگاه پرسش‌گری داشتند درخواست های بسیاری از او برای حضور در انتخابات صورت گرفت،که تنها کسی که میتواند در این ایام اجماع سازی داشته باشد خود اوست، ما یک فرد قدرتمند میخواستیم که پشتیبانی مردمی بالایی داشته باشد. 

این نماینده مجلس گفت: شاهد بودیم که در بازار استقبال بسیاری از او پدید آمد، مردم واقعا گلایه مندند اما با او به خوبی برخورد کردند زیرا شاهد عملکرد درخشان او در قوه قضائیه بودند و مبارزه با فساد را به جد راه اندازی کرد. حضور او در دولت قطعا امیدبخش خواهد بود.

امیر آبادی فراهانی گفت: برخی حرف از مذاکره می‌زنند و می‌گویند که اینها نمی توانند با دنیا تعامل کنند در حالی که همه می دانند سیاست مذاکره جای دیگری تعیین میشود و دولت باید مجری خوبی باشد ما در بحث اقدام راهبردی قانون تصویب کردیم اما آمریکایی ها گفتند بیا مذاکره کنیم اگر همین غنی  سازی ۲۰ درصد نبود دولت با چه سلاحی میخواست مذاکره کند؟ می‌خواست موشک ها را بگذراد روی میز؟ بعد هم عجله دارد که زودتر تا ۲۸ خرداد به سرانجام برسد، مگر بچه بازی است؟ 

او تاکید کرد: متاسفانه برخی فکر می‌کنند چون زبان انگلیسی خوب بلدند می‌توانند با دنیا تعامل کنند؛ خیر اینگونه نیست شما باید بلد باشی درست تعامل کنید. بحث از موشک می‌کنند خب موشک جنبه بازدارندگی دارد یعنی طرف با خودش فکر میکند اگر یک موشک بزند چه بلایی سرش خواهد آمد. 

وی در پایان گفت: بحث بازار، بورس و مسکن و اشتغال مسائل مهم کشور هستند که قطعا در دولت ابراهیم رئیسی به آن توجه خواهد شد.

به گزارش فارس، مجتبی توانگر نماینده مردم تهران در مجلس نیز در نشست اصناف حامیان آیت‌الله رئیسی، گفت: اولین افرادی که بیانیه دعوت برای آیت الله رییسی فرستادند عزیزان اصناف بودند که خدا را شکر بدون هیچ چشم داشتی تمام این اقدامات انجام شده است.

او ادامه داد: چون الان موضوع کرونا مطرح است باید تولیدات محتوایی به سمت شبکه های اجتماعی هدایت شود و لازمه این امر است که همه کمک کنند و نقطه نظرات آیت الله رئیسی را در این شبکه ها نشر دهند. 

توانگر افزود: همانطور که می‌دانید در شورای ائتلاف و شورای وحدت در تلاشیم تا با یک لیست واحد وارد انتخابات شورا شویم که انشاالله بتوانیم موانع را از سر راه شهرمان برداریم. 

در این مراسم محمد توکلی عضو ارشد هیات امنای بازار به عنوان رئیس ستاد مرکزی بازار بزرگ تهران حجت الاسلام رئیسی معرفی شد. توکلی در این مراسم با بیان اینکه در هفته جاری دو ساختمان دیگر توسط اصناف و بازاریان تهران در محل بازار بزرگ تهران برای حجت الاسلام رئیسی افتتاح خواهد شد گفت: بازار تهران در خدمت انقلاب اسلامی و مردم است و بازار با شعار هر واحد صنفی یک ستاد وارد عرصه حمایت از حجت الاسلام رئیسی شده است.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت

دیگر رسانه ها