حسینی: آیت الله رئیسی تا نیمه های شب مشغول رسیدگی به کارها و امور کشور است

کد خبر: 1102939

معاون پارمانی رئیس جمهور گفت: آیت اله رئیس تا نیمه های شب مشغول رسیدگی به کارها و امور کشور است و از هیچ تلاشی برای رفاه و آسایش مردم و کشور دریغ نمی کند.

سید محمد حسینی امروز در جریان سفرهای استانی رئیس جمهور به نقاط مختلف کشور، به نی ریز سفر کرد و از نزدیک شاهد مشکلات عمرانی و همچنین مردم بود.

حسینی در ابتدا با حضور در گلزار شهدای نی ریز و دیدار با امام جمعه این شهر، از طرح روگذر نیمه تمام ابتدای شهر بازدید و سپس در گردنه لای رز که تاکنون خطرات زیادی را آفریده حضور یافت و مشکلات ساخت و ساز آن را مورد بررسی قرار داد.

وی با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان نی ریز که در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد برگزار شد، از همکاری هیئت دولت با مسئولان در نی ریز خبر داد و افزود:  مشکلات سه شهرستان نی ریز، استهبان و بختگان در جلسات هیئت دولت در تهران بازگو خواهد شد و به آنها رسیدگی می شود.

معاون رئیس جمهور در جلسه شورای اداری گفت: مشکلاتی در بدنه دولت وجود دارد که نباید توقع داشت به سرعت آنها را حل کرد، اما دولت کارآمد نیز دست روی دست نمی گذارد و با تلاش تمامی نهادهای دولتی و یاری مردم این مشکلات مرتفع می شوند.

وزیر ارشاد سابق کشور افزود: دولت آیت اله رئیسی رسیدگی به مشکلات مردم را طبق وعده های اولیه در نامزدی انتخابات را در دستور کار خود قرار  داده و روز پنجشنبه و جمعه و تعطیلات نمی شناسد و شبانه روز در تلاش است تا به حل و فصل مشکلات رسیدگی کند.

وی با تمجید از رئیس جمهور اظهار داشت: آیت اله رئیس تا نیمه های شب مشغول رسیدگی به کارها و امور کشور است و از هیچ تلاشی برای رفاه و آسایش مردم و کشور دریغ نمی کند.

 حسینی: فصل جدیدی در خدمتگزاری به مردم آغاز شده است

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: فصل جدیدی در خدمتگزاری به مردم آغاز شده و هر کس در هر جایی که می تواند باید به مردم خدمت کند و برای آبادی کشور تلاش کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در جلسه شورای اداری شهرستان های نی‌ریز، استهبان و بختگان که با حضور مسئولان ادارات دولتی، ائمه جمعه و نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد شرکت کرد و پس شنیدن مسائل و مشکلات از زبان مسئولان این شهرستان‌ها، گفت: وجود مشکلات به معنای این نیست که ما تلاش نکنیم، همه ارکان دولت و قوای سه گانه دارند شبانه روز تلاش می کنند که شرایط بهتری بر کشور حاکم شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر وقفه‌ای در روند خدمت‌رسانی به مردم و کشور صورت گرفت و اکنون باید این موضوع جبران شود‌ و در همین مدت کوتاه هم کارهای بزرگی انجام شده است.

حسینی اظهار داشت: باید در بین مردم بود و مشکلات مردم مناطق مختلف را از نزدیک دید و لمس کرد و برای گره گشایی تلاش کرد. در دولت سیزدهم اینگونه نیست که دیواری بین مردم و مسئولان کشیده شود.

معاون پارلمانی رییس جمهور اضافه کرد: نگاه ما باید به کل کشور باشد و برای همین رئیس جمهور و مسئولان هر هفته به مناطق مختلف کشور سفر می‌کنند. در گذشته برخی حتی حاضر نبودند تا مجلس بروند و بودجه را تقدیم کنند اما امروز می‌بینیم که آقای رئیسی حتی به روستاهای مختلف هم سفر می کنند و از نزدیک با مردم به گفتگو می نشیند.

وی افزود: امروز فصل جدیدی در خدمتگزاری به مردم آغاز شده و هر کس در هر جایی که می تواند باید به مردم خدمت کند و کار کند و برای آبادی کشور تلاش کند.

حسینی در ادامه با اشاره به واکسیناسیون گسترده مردم در دولت سیزدهم گفت: قبلا گفته می‌شد برای تهیه واکسن باید FATF را بپذیریم یا تحریم‌ها برداشته شود و اینکه شاید واکسیناسیون سال‌ها طول بکشد ولی در دولت سیزدهم دیدیم در ظرف یک ماه ۵۰ میلیون دوز واکسن وارد و تزریق شد، این نشان می‌دهد که اگر حرکت و تلاش کنیم راه ها باز خواهد شد.

معاون پارلمانی رییس جمهور در ادامه با اشاره به بحث  تعارض منافع گفت: متاسفانه عده ای یک باندهای مافیایی در جاهای مختلف تشکیل داده بودند و اجازه نمی‌دادند بخش خصوصی وارد شود و نیازهای کشور را تامین کند.

وی افزود: الان یک دولت انقلابی شکل گرفته و سرمایه های مختلف کشور و جوانان دور هم جمع شده اند و یک تیم بسیار خوب برای خدمت ایجاد شده است. انرژی، انگیزه، خلاقیت، توان و ابتکار جوانان و مهارت، تجربه و دانشی که در پیشکسوتان است دست به دست هم داده اند و قرار است تا کشور شرایط بهتری داشته باشد.

وی گفت: قطعا وقتی ما با عزت و توانمندی حرکت کنیم دنیا هم ناچار خواهد شد در مقابل ما تمکین کند و همراه خواهد شد، ولی اگر از موضع ضعف و استیصال و ناتوانی برخورد کنیم آنها هم دائم امتیاز می‌خواهند.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

تازه های سایت