واکنش نماینده مجلس به قیمت دلار و سکه

کد خبر: 1114020

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت دلار و سکه روی محصولات خوراکی و معیشت مردم تأثیر گذاشته و مجلس باید راهکاری برای مقابله با گرانی‌ها بیندیشد.

حجت‌الاسلام سید سلمان ذاکر در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح حمایت از مالکیت صنعتی طی اخطار قانون اساسی، گفت: طرح حمایت از مالکیت صنعتی ۱۵۰ ماده دارد و هرکس این ۱۵۰ ماده را ببیند، از اختراع منصرف می‌شود.

وی بیان کرد: چندی پیش طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی با وجود آنکه مسئله مهم و به روز بود، بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی مصوب شد که در صحن مجلس مورد رسیدگی قرار نگیرد و در کمیسیون مشترک بررسی شود اما طرح حمایت از مالکیت صنعتی که نقش زیادی در زندگی مردم ندارد، جزء به جزء در حال بررسی در مجلس است که باید این طرح هم بر اساس اصل ۸۵ و در کمیسیون مشترک بررسی شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قیمت دلار و سکه روی قیمت محصولات خوراکی تأثیر زیادی گذاشته و معیشت مردم را تحت‌الشعاع قرار داده است. در چنین شرایطی مجلس باید راهکاری برای مقابله با گرانی‌ها بیندیشد و ما نباید وقت مجلس را صرف تصویب طرحی چون حمایت از مالکیت صنعتی کنیم که تأثیر چندانی روی زندگی مردم ندارد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید