امیر سرتیپ حیدری: امروز صراط مستقیم ولایت فقیه است

کد خبر: 1118835

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران، سازمانی است که از حریم اسلام، قرآن و مرز‌های کشور دفاع می‌کند و خدمت در ارتش انقلابی یک افتخار است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران، سازمانی است که از حریم اسلام، قرآن و مرز‌های کشور دفاع می‌کند و خدمت در ارتش انقلابی یک افتخار است.

بنا به اعلام روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع دانش آموزان هفتمین دوره رزم مقدماتی مشترک درجه‌داری ارتش در مرکز آموزش جوادالائمه (ع) نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه نعمت ولایت بسیار ارزشمند است گفت: امروز صراط مستقیم ولایت فقیه است. کسانی که ولایت فقیه را درک کرده باشند در ضلالت و گمراهی نمی‌مانند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ما باید شکرگزار نعمات خداوند باشیم اظهار داشت: دو راه برای شکرگزاری وجود دارد؛ راه اول مطیع ولایت بودن و راه دوم خوب کار کردن است. کسانی که این دو راه را انجام دهند قطعا به کمال خواهند رسید. به همین دلیل باید فرهنگ اشاعه ولایت‌مداری و ولایت‌محوری را ترویج کنیم.

وی ادامه داد: باید قدر داشته‌هایمان را بدانیم. امروز در این اردوگاه اساتید، فرماندهان و روحانیون تلاش می‌کنند تا تجارب ارزنده خود را در اختیار شما قرار دهند. پس باید قدردان این نعمات الهی باشیم.

امیر سرتیپ حیدری قداست و معنویت را مؤلفه مهم در ارتش خواند و تصریح کرد: پادگان‌ها و محیط ارتش بسیار معنوی است. ارتش سازمانی است که از حریم اسلام، قرآن و مرز‌های کشور دفاع می‌کند و شما باید به خود افتخار کنید که در ارتش انقلابی خدمت می‌کنید و از امروز زندگی جدیدتان آغاز شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش دیگری از سخنانش به مؤلفه‌های مهم و سرنوشت‌ساز دانش‌آموزان اشاره و تاکید کرد: اولین مؤلفه‌ای که در رشد تعالی تاثیر مستقیم دارد اطاعت‌پذیری است. اطاعت‌پذیری از فرماندهان، اساتید و روحانیونی که در این دوره با شما هستند می‌تواند در روند آینده خدمتی شما بسیار اثربخش باشد.

وی در پایان به مؤلفه‌های دوست‌یابی، ازدواج و انتخاب رسته‌های خدمتی اشاره و خاطرنشان کرد: در انتخاب دوست باید دقت کرد. قطعا یک دوست معنوی خوب می‌تواند علاوه بر افزایش اعتقادات دینی، هدایتگر مناسبی در مسیر خدمتی باشد. همچنین باید در ازدواج دقت کنید، چون همسر خوب موجب سربلندی شما در زندگی و شغل می‌شود.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها