آیت‌الله جنتی: شهادت حاج قاسم شقی بودن آمریکا را به جهانیان نشان داد

کد خبر: 1119493

آیت‌الله جنتی با اشاره به سالگرد ترور شهید سلیمانی گفت: اگر این شهادت‌ها نبود، این تاریخ درخشان هم رقم نمی خورد و قطعا شهدا به خصوص حاج قاسم سلیمانی ظرفیت الگو شدن برای جوانان را دارند و باید از این ظرفیت استفاده شود.

به گزارش شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز طی سخنانی در جلسه شورای نگهبان با اشاره به «جنایت آمریکا در ترور شهید سلیمانی» اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی تربیت یافته شاخص مکتب امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی بود؛ این شهید عزیز، چهره درخشان و جهانی مقاومت در مقابل استکبار جهانی بود که عجز و ناتوانی دشمنان را در مقابل اسلام نشان داد.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی، جنایتکار و شقی بودن آمریکا را به جهانیان نشان داد، تصریح کرد: شهید سلیمانی در دوران حیات مبارکش عامل شکست دشمنان بود و شهادتش هم عامل روسیاهی و زبونی آن‌ها شد.

جنتی ادامه داد: اگر این شهادت‌ها نبود، این تاریخ درخشان هم رقم نمی خورد و قطعا شهدا به خصوص حاج قاسم سلیمانی ظرفیت الگو شدن برای جوانان را دارند و باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی در پایان گفت: لازم است که ابعاد شخصیتی شهید سلیمانی به عنوان یک قهرمان ملی و جهانی با ابزارهای مختلف به خصوص ابزار هنر به تصویر کشیده شده و به جهانیان نشان داده شود./ ایسنا

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها