گیر بازار سرمایه کجاست؟/ پیشنهاد یک نماینده

کد خبر: 1120300

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به مداخلات صورت گرفته توسط شخصیت‌های حقوقی در بازار بورس گفت: لازم است نقش این حقوقی‌ها در بورس بررسی و فهرست شود تا معلوم شود که گیر بازار سرمایه کجاست.

گیر بازار سرمایه کجاست؟/ پیشنهاد یک نماینده

غلامحسین رضوانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکر شفاهی با اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی اظهار داشت:‌ اگر حاج‌قاسم به شهادت نمی‌رسید سالیان سال طول می‌کشید تا آمریکا از منطقه بیرون برود اما به برکت خون شهدا به زودی گورشان را گم خواهند کرد هر چند نوکرصفتان داخلی آن را یک عقب‌نشینی برنامه‌ریزی شده حساب کنند.

وی در ادامه به وضعیت اقتصادی کشور و بازار بورس اشاره کرد و گفت:‌ هم رئیس قوه قضائیه و هم رئیس‌جمهور به دنبال حل مسأله بورس هستند و ما هم یک پیشنهاد روشن برای حل این مسأله داریم. برای فهم صورت مسأله لازم است ببینیم که شخصیت‌های حقوقی که با پایین‌ترین قیمت خرید می‌کنند و با بالاترین قیمت می‌فروشند چه کسانی هستند و آنها را فهرست کرده و بر روی آنها تحقیق کنیم تا معلوم شود گیر بورس کجاست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین با تلاطم در بازار ارز اشاره کرد و گفت:‌ این روزها کسانی که نه در مجلس و نه در دولت مسؤولیتی ندارند درباره نرخ ارز در سال آینده صحبت می‌کنند و این‌ها باعث اختلال و پریشانی بازار می‌شوند و لازم است که جلوی این افراد گرفته شود./ فارس

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها

سایر رسانه ها