سردار علی فدوی: آمریکا با فضاحت در حال فرار از منطقه است

کد خبر: 1120670

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان جبهه بزرگ مقاومت ‌سنگرهای دشمنان را یکی پس از دیگری ‌فتح می‌کند گفت: امروز آمریکا با فضاحت در حال فرار از منطقه است.

دریادار پاسدار علی فدوی امشب در جمع خبرنگاران سمنانی در پاسخ به این پرسش که مردم ایران چگونه باید مکتب سردار را ادامه دهند و متکب سردار سلیمانی چیست اظهار داشت: مکتب سردار سلیمانی، مکتب انقلاب اسلامی، مکتب امامین و مکتب اسلام است و اگر همه اینها در یک راستا نبود اصلا انقلاب اسلامی برپا نمی‌شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه اگر در مکتب اسلام، مکتب انقلاب اسلامی و مکتب شهید سلیمانی اگر در مسیر تکالیف خداوند ‌ثابت قدم و مصمم باشیم خدا عنایت‌هایی را که وعده داده شامل حال ما خواهد کرد، افزود: در 43 سال گذشته شاهد این روند ‌بوده‌ایم و با وجود همه خباثت و دشمنی‌های جبهه کفر و شیطان بزرگ آمریکا و همپیمانانش علیه انقلاب اسلامی، نه تنها پیروز بوده‌ایم بلکه آنها ‌از جبهه انقلاب اسلامی در وحشت هستند و می‌ترسند.

وی با بیان اینکه جبهه انقلاب اسلامی، مکتب حاج قاسم و جبهه بزرگ مقاومت ‌سنگرهای دشمنان را یکی پس از دیگری ‌فتح می‌کنند، تصریح کرد: فضاحتی که شیطان بزرگ در افغانستان داشت ذلتی که در سوریه پیدا کرد و اینکه یادمان نرفته است که اوباما خیلی صریح جلوی دوربین‌ها ایستاد و گفت آمریکا و هم پیمانان ما می‌خواستیم نظام سوریه نباشد ولی نتوانستیم چون ایران نخواست.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: این‌ها قوت‌هایی است که انقلاب اسلامی پیدا کرده و بیشتر از این هم پیدا می‌کند و آن هم به این دلیل است که امت اسلامی، ملت بزرگ ایران، دلدادگان انقلاب اسلامی به وظایف و تکالیفی که خدا مشخص کرده پایدار هستند، بر آن مستدام بوده و مصر به انجام هستند. خدا هم وعده‌اش عمل می‌کند و در وعده خدا تخلفی نیست.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: این همه پیروزی را خدا برای جبهه حق انقلاب اسلامی رقم زده است و بیشتر رقم خواهد زد و گرفتاری که  در داخل کشور با آن مواجه هستیم و در شان ملت ایران نیست اگر بر همین قاعده عمل کنیم همین نتایج را خداوند برای ما رقم خواهد زد.

وی با اشاره به جایگاه بالای شهید سلیمانی نسبت به سردار سلیمانی گفت: در احادیث و روایات و آیات قرآن می خوانیم آن چنان قوت و قدرتی خداوند به شهید داده است و اثری که شهید دارد این قدرت آن چنان قوی است که مسلماً شهید سلیمانی از سردار سلیمانی قوی‌تر هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: سردار سلیمانی کجا توانستند هزاران نفر را بیشتر جمع کنند در حالی که ده‌ها میلیون نفر برای شهید سلیمانی جمع شدند نه تنها در ایران بلکه در کشورهای مسلمان و در کشورهای منطقه عراق ، سوریه، لبنان، پاکستان، سوریه و هند و در خیلی از کشورهای دیگر دهها میلیون جمع کند.

سردار فدوی گفت: گام‌های دها میلیون مهم نیست بلکه دل‌های ده‌ها میلیون است که مهم بوده و به دنبال خود قدم‌ها را به خیابان آوردند و دل‌ها را فقط خدا این سوی و آنسو می‌برد و مسلم خدا برای شهدا و خواسته برای شهدای بزرگی مانند شهید سلیمانی انجام می‌دهد. و وعده خدا است و برای شهید سلیمانی انجام داد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها