سردار فلاح‌زاده: سردار سلیمانی عامل ذلت آمریکا و رژیم صهیونیستی بود

کد خبر: 1121290

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که سردار سلیمانی منشأ تحول عمیق در گروه‌های مقاومت بود، گفت:سردار سلیمانی عامل ذلت آمریکا و رژیم صهیونیستی بود.

سردار محمدرضا فلاح‌زاده دقایقی پیش در یادواره دومین سالگرد شهید حاح قاسم سلیمانی که با حضور پرشور مردم ولایت مدار دارالعباده در یزد برگزار شد، با بیان این‌که شناخت ابعاد والای مکتب حاج قاسم در گرو شناخت عمیق شخصیت وی است، اظهار کرد: حاج قاسم همیشه خود را مخفی و دستاوردهای نبرد با استکبار را به نام دیگران معرفی می‌کرد.

وی با اشاره به اهمیت مجاهدت‌های شهید سلیمانی در هشت سال دفاع مقدس، افزود: مکتب سردار سلیمانی برگرفته از عاشورا و مکتب اسلام ناب محمدی است.

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که شهید سلیمانی خار چشم اسرائیل و آمریکا بود، گفت: سردار سلیمانی با تدبیر و مدیریت به موقع و کامل خود عامل جدی ذلالت آمریکا و اسرائیل در منطقه شده بود و این بزرگترین سند حقانیت مکتب این مجاهدت راه خداست.

سردار فلاح‌زاده شهید سلیمانی را منشأ تحولات سازنده و عمیق در گروه‌های مقاومت دانست و بیان کرد: استفاده از ظرفیت‌های کوچک و همچنین نیروهای مردمی از جمله ویژگی‌های مدیریت حاج قاسم بود که قدرت آن را با دفع شر داعش دیدیم.

وی بصیرت و تبعیت بی چون و چرا از ولایت فقیه را از دیگر ویژگی‌های رفتاری و مدیریتی سردار سلیمانی عنوان و تصریح کرد: دشمن شناسی و عملکرد به موقع بارزترین ویژگی رفتاری و عملکردی شهید سلیمانی بود که توانست وی را به موتور محرک برای جبهه مقاومت تبدیل کند.

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه در پایان شهید سلیمانی را الگویی موفق و موثر برای پیشبرد تمام امور دانست و خاطرنشان‌کرد: امیدوارم تمام مسئولان کشوری و لشکری با الگوگیری صحیح از مرام سردار سلیمانی خدمت خالصانه و صادقانه به مردم را در اولویت خود قرار دهند./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها