حضور صمیمی امیرعبداللهیان در جمع ایرانیان مقیم عمان

کد خبر: 1122059

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: تسهیل در امور مرتبط با ایرانیان مقیم خارج از کشور و برقراری و تقویت خطوط پروازی در دستورکار جدی دولت قرار دارد.

 حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه برنامه‌های سفرش به عمان، با حضور در جمع صمیمی ایرانیان مقیم این کشور با حاضرین در این نشست به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

در این دیدار که جمعی از چهره‌های شاخص ایرانی، اساتید دانشگاه، فعالان اقتصادی، ورزشی و فرهنگی حضور داشتند، برخی از هم‌میهنان به ارائه نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص موضوعات مختلف پرداختند.

امیرعبداللهیان نیز ضمن قدردانی از حضور ارزشمند نخبگان ایرانی در این نشست صمیمی، ظیفه وزارت امور خارجه در جهت تسهیل امور ایرانیان خارج از کشور را مورد تأکید قرار داد و رویکرد رئیس‌مهور کشورمان در حوزه ایرانیان مقیم خارج از کشور را عمل‌گرایانه و در جهت حل مشکلات ایرانیان توصیف کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: تسهیل در امور مرتبط با ایرانیان مقیم خارج از کشور، برقراری و تقویت خطوط پروازی، توسعه خطوط کشتیرانی و تلاش در جهت تصویب قانون جامع حمایت از ایرانیان خارج از کشور در دستور کار جدی دولت قرار دارد./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید