حجت الاسلام حاجی صادقی: جوانان ما می توانیم را به ما توانستیم تبدیل کردند

کد خبر: 1122992

نماینده ولی فقیه در سپاه جهاد علمی را از برجسته ترین مصادیق جهاد دانست و گفت:.

نماینده ولی فقیه در سپاه جهاد علمی را از برجسته ترین مصادیق جهاد دانست و گفت:جوانان ایران اسلامی، ما می توانیم را به ما توانستیم تبدیل کردند.

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه به همراه جمعی از فرماندهان و مسئولین از نمایشگاه دستاوردهای تحوّلی دانشگاه جامع امام حسین (ع) بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت‌های این دانشگاه در حوزه‌ی علمی، فناوری و پژوهشی دانشگاه قرار گرفتند.

حجت الاسلام حاجی صادقی در حاشیه‌ی این بازدید برجسته‌ترین مصداق جهاد را جهاد علمی دانست و تصریح کرد: امروز شاهد پیشرفتهای بسیار خوبی در زمینه‌های مختلف بودم ، البته تصوّر نمی‌کردم که این حجم از مجاهدت علمی در این دانشگاه صورت گرفته باشد.

وی افزود: این پیشرفت‌ها، نمونه‌ی بارز فعلُ الله است و خرمشهرهای علمی را هم خدا به دست این جوانان، آزاد خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه خطاب به جوانان پژوهش گر، اظهار کرد: در این مسیر با ثبات بیشتر پیش روید و شاکر خدا باشید. شما جوانان، کلیدواژه ی «ما می توانیم» را به «ما توانستیم»، تبدیل کردید و مسئولین نیز باید از ظرفیت‌های دانشگاه در حوزه نوآوری، خلّاقیت و ابتکار، در راه خدمت به مردم و آبادانی میهن، بهره برداری کنند.

حجت الاسلام حاجی صادقی با تاکید بر اینکه این ابداعات و ابتکارات نقش مهمی در امنیت آفرینی ایران اسلامی دارند، افزود: دشمن در تلاش است با اقدامات خود، مردم را نا امید کند و وضعیت کشور را سخت جلوه دهد. و ما باید با ارائه ی این دستاوردها به جامعه، نشان دهیم که چه اتفاقات و موفقیت‌ها و پیروزی‌های خوبی به دست جوانان ما حاصل شده تا مردم عزیز امیدوارتر شوند و به فرزندان خود افتخار کنند./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید