سعید لیلاز خطاب به اصلاح‌طلبان:

با اقدامات دولت مقابله نکنید

کد خبر: 1146918

سعید لیلاز، عضو حزب کارگزاران سازندگی به تازگی با دفاع از حذف ارز ترجیحی گفته است: اصلاح‌طلبان نباید با اقدامات مقابله کنند چون آقای رئیسی اپوزیسیون دولت قبل بوده است.

به گزارش سایت فردا، سعید لیلاز، عضو حزب کارگزاران سازندگی، به تازگی در سخنانی گفته است: «اگر بخواهیم سیاست ارز 4200 تومانی را ادامه دهیم 20 میلیارد دلار ارز می خواهیم. و 20 میلیارد دلار هم که افراد همیشه در صحنه باید ببرند در پاتایا و آنتالیا و تکریه، 20 میلیارد دلار هم برای واردات کالاهای واسطه‌ای نیاز است و 20 الی 30 میلیارد دلار هم کف کالاهای سرمایه‌ای است. این خودش می‌شود صد میلیارد دلار و ایران دیگر ندارد. اکنون زمان اخذ تصمیمات تلخ و سخت فرا رسیده است».

او ادامه داد: «اگر بزرگواری، سیدی مانند آقای رئیسی می‌آید و می‌خواهد مشکلات را حل کند ما آماده‌ایم به او کمک کنیم و اصلاح‌طلبان واقعی هم نباید مقابله کنند و نباید بگویند چون دولت آقای رئیسی در دولت قبل با این طرح مخالف بود و اپوزیسیون دولت قبل بود، حالا باید مقابله به مثل کنیم؛ نه آقا این حرف‌ها نیست. اکنون صدای شکسته‌شدن استخوان میلیون‌ها انسان ایرانی به گوش می‌رسد».

۱

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها