۶ توصیه مهم رهبر انقلاب به نمایندگان مجلس

کد خبر: 1149635

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: مقام معظم رهبری در دیدار امروز خطاب به نمایندگان تاکید کردند که باید همواره به دنبال حل مشکلات مردم باشید و به جهاد تبیین توجه کنید.

حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مباحث مطرح شده در دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری، اظهار داشت: این دیدار یکی از بهترین دیدارهای نمایندگان با رهبر معظم انقلاب بود. ایشان توصیه‌هایی به نمایندگان داشتند و فرمودند که مجلس انقلابی باید مسیر خود را به درستی ادامه دهد و بر ضرورت انقلابی ماندن نمایندگان تاکید فرمودند.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب شاخص‌های انقلابی بودن را توصیف فرمودند و خطاب به نمایندگان تاکید کردند که باید ساده زیست باشند و مردمی بودن را همواره مورد توجه داشته باشند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار تاکید کردند که نمایندگان باید امانت دار باشند چرا که نمایندگی مجلس یک امانت است که همه نمایندگان باید به این مسئله واقف باشند.

میرتاج‌الدینی ادامه داد: ایشان بر ضرورت مسئولیت پذیری نمایندگان تاکید فرمودند؛ به این معنا که زمانی که مجلس موضوعی را به تصویب می‌رساند، نباید توپ آن را به میدان دولت و یا سایر دستگاه‌ها بیندازد و باید مسئولیت آن را بپذیرد.

وی متذکر شد: مقام معظم رهبری در این دیدار تاکید فراوانی بر مردمی بودن نمایندگان کردند و گفتند نمایندگان باید گوش شنوا برای شنیدن حرف‌های مردم داشته باشند، باید مسائل مختلف را به خوبی به آنان توضیح دهند، به موضوع جهاد تبیین توجه کنند و به دنبال حل مسائل و مشکلات اساسی مردم باشند.

نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس بیان کرد: ایشان بر ضرورت جلوگیری از فساد و تبعیض تاکید فرمودند و توصیه‌های مهمی به نمایندگان داشتند و فرمودند که به هیچ وجه نباید مسائل فرعی برجسته شود و مسائل اصلی و اساسی مردم فراموش شود. مقام معظم رهبری بر ضرورت هماهنگی و همکاری صمیمانه میان قوا هم تاکید کردند.

منبع: مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها