سردار شریف: راهبرد رژیم صهیونیستی شکست خورده است

کد خبر: 1156836

رئیس ستاد انتفاضه و قدس گفت: درافتادن با جریان مقاومت و سپاه که امت اسلامی را علیه جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مسلمان بسیج کرده است، نتیجه‌ای جز زوال این رژیم جعلی در پی ندارد.

رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست اعضای این ستاد که در محل شورای هماهنگی تبلیغات برگزار شد، ضمن قدردانی از همت و تلاش‌های ارزنده آنان برای فراهم‌سازی شرایط و بسترهای حضور شکوهمند و تاریخی ملت در راهپیمایی روز جهانی قدس سال ۱۴۰۱ با تشریح وضعیت اخیر سرزمین‌های اشغالی گفت: همه شواهد نشان می‌دهد که فضا در سرزمین‌های اشغالی ملتهب‌تر از همیشه است و تمام کسانی که در اقصی نقاط جهان، وقایع مربوط به فلسطین را رصد می‌کنند، به این نکته اذعان دارند.

وی با اشاره به تشدید و گسترش مبارزه مردم فلسطین در سال‌های اخیر عنوان کرد: امروز مبارزه مردمی در فلسطین، تنها محدود به غزه نیست؛ بلکه در ماه‌های اخیر، یک همه‌گیری در کل سرزمین‌های اشغالی برای مبارزه با رژیم جعلی صهیونیستی شکل گرفت و سایر نقاط از جمله کرانه باختری و دیگر نقاطی که تاکنون به راه‌های دیگری جز مقابله مسلحانه خوش بین بودند، تنها راه رهایی را مبارزه می‌دانند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اضافه کرد: حتی کسانی که قبلاً تصور ذهنی آنان، کنار آمدن با این رژیم اشغالگر بود، رسماً اعلام می‌کنند که تنها راه نجات مردم فلسطین از ظلم و اشغال، مقابله با رژیم ظالم و نژادپرست اسرائیل است که برای رسیدن به اهداف خود از هیچ جنایتی پروا ندارد.

سردار شریف، رفتار بسیار خشن رژیم صهیونیستی و بی‌توجهی به حداقل حقوق مردم ساکن سرزمین‌های اشغالی را، نشان‌دهنده استیصال و ضعف این رژیم عنوان کرد و افزود: مهمترین مؤلفه قدرت رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، مسئله تأمین و حفظ امنیت بود که امروز به پاشنه آشیل این رژیم تبدیل شده است و ناامنی در کل سرزمین فلسطین موج می‌زند.

وی بیان کرد: راهبرد رژیم صهیونیستی شکست خورده و دیگر به عنوان یک مدعی رفتار دموکراتیک، قادر به ادامه حیات نیست و تبلیغات و هیاهوی رسانه‌ای این رژیم، ناشی از اقتدار و ابهت نیست، بلکه ناشی از ضعف و استیصال است.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به این که جریان مقاومت، یک جریان ریشه‌دار و عمیق است گفت: این جریان که در منطقه و کشورهای اسلامی در حال گسترش است، به موضوع فلسطین بسیار حساس است و صهیونیست‌ها از این جریان وحشت دارند.

سردار شریف در ادامه به حمایت صهیونیست‌ها از گروهک تکفیری داعش و ایجاد تفرقه و کشتار و ترور در کشورهای اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: اهداف این رژیم و گروهک تروریستی داعش به همت مجاهدان مؤمن و شجاع امت اسلامی و در رأس آنان، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ناکام ماند و امروز در منطقه حرفی برای گفتن ندارند.

وی تصریح کرد: توده مردم و ملت‌های کشورهای عربی، می‌دانند که صهیونیست‌ها به چیزی جز نابودی همه کشورهای اسلامی فکر نمی‌کنند و نابودی مسلمانان و اعراب، جز اعتقادات و اهداف اصلی رژیم صهیونیستی است و در واقع هر جا حضور پیدا کنند، جز تفرقه، کشتار، ترور و وحشت، چیز دیگری برای ملت‌های مسلمان ندارند.

رئیس ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار کرد: درافتادن با اسلام، جریان مقاومت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با هوشمندی، عقلانیت و درایت، امت اسلامی را علیه جنایات و ظلم رژیم صهیونیستی علیه مردم مسلمان، بسیج کرده است، نتیجه‌ای جز زوال و نیستی رژیم جعلی و موقتی در پی ندارد و آنان در مقابل این جریان پرقدرت و مصمم نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

سردار شریف در پایان شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را قهرمان ملی مبارزه با داعش و ظلم و جنایت رژیم صهیونیستی دانست و با تاکید بر اینکه انتقام و مجازات آمران و قاتلان این شهید عالیقدر قطعاً التیام‌بخش امت اسلامی است، گفت: امروز هزاران آزاده در جهان، صرف نظر از مذهب و ملتی که دارند، سردار سلیمانی را که بار دیگر اراده مبارزه و ایستادگی را به مردم فلسطین آموخت، تحسین کرده و تاکید می‌کنند که از خون حاج قاسم عزیز نخواهند گذشت و سرانجام، عاملان این جنایت بزرگ و ترور ناجوانمردانه را به سزای اعمال ننگین خود خواهند رساند.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها