سردار فدا: جوانان امروز با وجود فضای مجازی گمان می‌کنند مرغ همسایه غاز است

کد خبر: 1157202

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: جهاد تبیین برازنده قشر دانشگاهیان است زیرا نفوذ کلام و تاثیر مطالب این قشر در جامعه بسیار تاثیرگذار است.

سردار مجتبی فدا شامگاه پنج شنبه در همایش بزرگداشت بسیج اساتید و گرامیداشت شهید چمران اظهار داشت: جهاد تبیین و این واژه برازنده قشر دانشگاهیان است زیرا نفوذ کلام و تأثیر مطالب این قشر در جامعه بسیار تأثیرگذار است.

وی افزود: حتی شرایطی را می‌توانند برای نظام فراهم کنند که بیشتر از زمان جنگ حضور و مشارکت مردم در دفاع از انقلاب احساس شود.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان خاطر نشان کرد: امام (ره) با انقلاب اسلامی هندسه مفهوم قدرت را جابه‌جا کرد و نقش پررنگ مردم را در اداره حکومت و بالا بردن عزت و کرامت آنها رقم زد.

وی با بیان اینکه امروزه پیشرفت کشور به دستان همین قشر دانشگاهی اتفاق افتاده است، گفت: جوانان امروز نسبت به این مسائل دچار شک و شبهه هستند که با وجود فضای مجازی گمان می‌کنند مرغ همسایه غاز است.

محمد باقری، رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان نیز در این برنامه با اشاره به سه شاخصه مهم شهید چمران اظهار داشت: شاخصه علمی، اخلاقی و تکلیف و دین مداری باعث شده که رهبر انقلاب پرورش و تربیت شخصیت‌هایی را در تراز شهید چمران وظیفه اساتید دانشگاه بدانند.

وی ادامه داد: با توجه به رسالت سازمان بسیج اساتید چهار محور را در برنامه‌ها در نظر داریم که فعالیت‌ها در این مسیر قرار گیرد که محور اخلاقی و معرفتی یکی از آنهاست./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها