دریادار سیاری: توانمندی علمی جوانان کشور دنیا را بهت‌زده کرده است

کد خبر: 1166706

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: توانمندی علمی جوانان این مرز و بوم کشورهای دنیا را بهت‌زده کرده است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: توانمندی علمی جوانان این مرز و بوم کشورهای دنیا را بهت‌زده کرده است.

امیر دریادار حبیب‌الله سیاری عصر شنبه در جریان بازدید از توانمندی شرکت دانش‌بنیان دامون در اردبیل اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در کل دنیا به یکی از اضلاع اصلی پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی‌های جدید تبدیل شده تا در این عرصه‌ها بتواند توان خود را به رخ رقبا بکشد.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی ما امروز یکی از مستقل‌ترین و در عین حال مقتدرترین کشور در دنیا است که توانسته با تکیه بر جوانان برومند و عزتمند خود راه پیشرفت و توسعه را با سرعتی مضاعف طی کند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیشرفت‌های امروز جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها، پیشرفت‌هایی از جنس خودباوری و خوداتکایی است که قطعاً در عرصه‌های مختلف تقویت شده و در سال‌های آینده مردم سراسر کشور خبرهای خوشی را از این پیشرفت‌ها خواهند شنید.

سیاری تولید دستگاه‌های اکسیژن‌ساز را در شرایط تحریم و کرونایی از مهمترین دستاوردهای علمی برشمرد و افزود: با طراحی مناسب و کیفیت مطلوب این دستگاه اکسیژن‌ساز روانه بازار شد تا زمینه رفع نیازمندی‌های داخلی و خارجی را مهیا کند.

وی ضرورت استقبال از ایده‌های خلاقانه جوانان را در مسیر خودکفایی کشور یادآور شد و خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به هر وسیله‌ای می‌خواهند تحریم‌ها را علیه ملت ایران تشدید کنند اما به خوبی می‌دانند که این حرکت آنها نتیجه‌ای جز ذلت و خواری‌شان چیزی به همراه نخواهد داشت.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: در عرصه نظامی نیز امروز پیشرفت‌های ما محیرالعقول است و ما پشتیبانی‌های لازم را از سایر کشورها انجام می‌دهیم و حتی توانمندی خود را به اشکال مختلف به رخ رقبای منطقه‌ای و جهانی کشانده‌ایم./مهر

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها