در گفتگو با فردا مطرح شد؛

هاشمی: نتایج عملکرد بد اصلاح‌طلبان با هیچ آب و صابونی قابل شستشو نیست

کد خبر: 1174069

فعال سیاسی اصولگرا گفت: متأسفم و متأثرم از اینکه این همه اصلاح طلبان رو دارند چون نتایج و آثار عملکرد آنها با هیچ آب و صابونی قابل شستشو نیست.

هاشمی: نتایج عملکرد بد اصلاح‌طلبان با هیچ آب و صابونی قابل شستشو نیست

گروه سیاسی فردا: وضعیت گرانی و فشارهای سنگین معیشتی بر مردم موضوعی نیست که بر کسی پوشیده باشد، در این میان اصلاح‌طلبان که قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند، مدعی هستند «تنها راه حل مشکلات کشور اصلاحات است».

سیدمهدی هاشمی در گفتگو با خبرنگار فردا درباره ادعای اصلاح طلبان برای حل مشکلات کشور گفت: خیلی برای مطالعه ادعاهای پوچ اصلاح طلبان فرصت و زمان کافی ندارم اما هر از گاهی که اظهارنظر آنها را می بینم یا می شنوم واقعا خنده ام می گیرد. بالاخره عملکرد و کارنامه شان وجود دارد و می توان میزان تطابق ادعاهای امروزشان را با آن کارنامه سنجید.

وی با اشاره به فرصت طلبی اصلاح طلبان از مطالبات انباشته شده مردم،‌ افزود:‌ البته مردم انتظار دارند و این انتظارات انباشته شده از سالها ناکارآمدی است، دولت سیزدهم نیز مشغول رسیدگی به مطالبات مردم و رفع مشکلات کشور است اما متأسفم و متأثرم از اینکه این همه اصلاح طلبان رو دارند چون نتایج و آثار عملکرد بد آنها با هیچ آب و صابونی قابل شستشو نیست.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره برآورده نشدن انتظار مردم از دولت سیزدهم، اظهار کرد: البته در برخی جاها ضعف هایی وجود دارد که این ضعف ها قابل قبول نیست. امیدواریم تا پایان سال جاری به رفع این مسائل بیشتر توجه شود و برنامه های در دست اقدام نیز با وضعیت بهتری به اجرا درآیند تا مسئولان بتوانند پاسخ مطالبات مردم را بدهند.

هاشمی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات امروز کشور به این دولت ارث رسیده،‌ تأکید کرد: عملکرد دولت در مدت یکساله به طور کلی قابل قبول بود. البته در برخی بخش ها ضعیف و در برخی بخش ها قوی بود که در مجموع با توجه به بحران هایی که کشور با آن مواجه بود و مسئولان به ویژه رئیس جمهور نیز همواره در کنار مردم حضور داشتند، دولت نمره بسیار خوبی می گیرد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها