آیت‌الله دری نجف‌آبادی: انقلاب اسلامی الگوهای موفقی در امنیت به دنیا ارائه کرده است

کد خبر: 1180797

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه قطع وابستگی در بخش‌های مختلف باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد، گفت: انقلاب اسلامی الگوهای موفقی در امنیت به دنیا ارائه کرده است.

 آیت‌الله دری نجف‌آبادی: انقلاب اسلامی الگوهای موفقی در امنیت به دنیا ارائه کرده است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه قطع وابستگی در بخش‌های مختلف باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد، گفت: انقلاب اسلامی الگوهای موفقی در امنیت به دنیا ارائه کرده است.

آیت‌الله قربانعلی دری‌ نجف‌آبادی ظهر امروز در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی با اشاره به آگاهی و هوشیاری ملت ایران نسبت به توطئه‌های دشمنان اسلام، اظهار داشت: ملت ایران به بیگانگان اجازه دخالت در امور داخلی کشور را نمی‌دهند، چرا که ملت خوب می‌داند بیگانگان هیچ زمانی دلسوز این کشور نبوده‌اند بنابراین همواره نسبت به توطئه‌های دشمنان خود هوشیار و آگاه هستند.

وی با اشاره به وظیفه همگان نسبت به جهاد تبیین افزود: آحاد جامعه به ویژه دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش، صدا و سیما و دیگر نهادهای فرهنگی باید با استفاده از جهاد تبیین کار فرهنگی اثرگذار برای نوجوانان و جوانان انجام دهند چرا که توطئه‌های دشمنان در جنگ شناختی نتواند اراده نوجوانان و جوانان ما را تضعیف کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با اشاره به روایت صحیح از دستاوردهای انقلاب اسلامی در راستای جهاد تبیین تصریح کرد: یکی از ضرورت‌ها مهم در راستای جهاد تبیین و روایت صحیح از حماسه‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی، تحلیل درست از شرایط و بهره‌گیری از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها در بخش های مختلف است که باید مسئولان سرلوحه کار خود قرار دهند.

دری نجف‌آبادی خاطرنشان کرد: ملت ایران و انقلاب اسلامی همواره باید هوشیار و آگاه باشند تا از مسیری که امام راحل برای آنها ترسیم کرده خارج نشود چراکه انقلاب اسلامی مسیر جدیدی را در دنیا ایجاد کرده که با هدایت‌های حکیمانه امام راحل، مقام معظم رهبری و پشتوانه مردمی امروز در اوج اقتدار و عزت قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه حیات و تکامل کشور در گرو تامین امنیت است، بیان کرد: پیش نیاز توسعه همه جانبه در کشور امنیت جامعه است چراکه امنیت موجب ارتقای سرمایه‌های مادی و معنوی کشور می‌شود بنابراین امنیت در فرهنگ اسلام از جایگاه بالایی برخوردار است و به عبارتی هرگونه سهل انگاری در این زمینه خسارت‌های جبران ناپذیری را به کشور وارد می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی الگوهای موفقی در امنیت به دنیا ارائه کرده است، ادامه داد: امنیت در انقلاب اسلامی توام با ایمان و معنویت است هر چند امنیت، عدالت و آزادی به یکدیگر وابسته هستند و به عبارتی امنیت زمینه‌ساز آزادی‌های مشروط و قانونی است بنابراین اگر امنیت وجود نداشته باشد آزادی معنایی ندارد.

دری نجف‌آبادی با اشاره به همراهی رسانه‌های معاند در آشوب‌های اخیر در جهت بر هم زدن امینت کشور عنوان کرد: رسانه‌های سعودی، انگلیسی و آمریکایی همراه با دستگاه‌های جاسوسی جبهه استکبار و رژیم صهیونیستی برای آشوب و بر هم زدن امنیت کشور در اغتشاشات و اعتراضات خیابانی اخیر همراه شدند همچنین حمایت رئیس جمهور آمریکا از آشوب و اغتشاشات در ایران نشان از عدم شناخت ملت حماسه ساز ایران دارد.

وی به آتش کشیدن اموال عمومی، توهین با مقدسات و حمله به سبزپوشان امنیت را رد کرد و گفت: در فرهنگ اسلام و انقلاب اینگونه اقدامات ساختار شکنانه محکوم‌ به شکست است، نیروهای مسلح سرمایه‌های بزرگ و ارزشمند کشور و تامین کننده امنیت کشور هستند بنابراین هرگونه تجاوز و تعدی به این نیروهای خدوم، خیانت آشکار به امنیت کشور محسوب می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر خنثی کردن توطئه‌های دشمن از طریق خودکفایی و استقلال در تمامی حوزه‌ها خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها با تحریم‌های دارویی، نفتی و بانکی به دنبال ضربه زدن به سلامت و امنیت جامعه ما هستند در صورتی که تحریم‌های مشروبات الکلی و دخانیات را در مورد جمهوری اسلامی اعمال نمی‌کنند که این نشان از ذات پلید دشمنان نظام اسلامی دارد بنابراین قطع وابستگی در بخش‌های مختلف باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد چرا که تنها با خوکفایی و استقلال کامل می‌توان تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد./تسنیم

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها