تعطیلی استان فارس روز شنبه هفتم آبان /تشییع شهدای حادثه تروریستی در روز شنبه

کد خبر: 1182311

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با تسلیت درگذشت شهادت هموطنان در حمله تروریستی حرم شاهچراغ اعلام کرد: با تصمیم استاندار فارس، روز شنبه همزمان با روز تشییع شهدای این واقعه، این استان تعطیل است.

تعطیلی استان فارس روز شنبه هفتم آبان /تشییع شهدای حادثه تروریستی در روز شنبه

به گزارش روابط عمومی استانداری فارس، عبدالعلی کریمی اظهار داشت: پیکر شهدای حمله تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) در شهر شیراز صبح شنبه با حضور گسترده مردم شیراز سومین حرم اهل بیت در ایران اسلامی، در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) تشییع خواهد شد.

وی گفت: پیش از این، از پنجشنبه (پنجم آبان‌ماه) به مدت سه روز در استان فارس عزای عمومی اعلام شده است.

غروب روز چهارشنبه (4 آبان 1401) فردی مسلح با حمله به نمازگزاران در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز 15 نفر از جمله چند زن و کودک را به شهادت رساند و بنا بر آخرین اعلام مسئولان استان فارس، 25 نفر را مجروح کرد.

محمد هادی ایمانیه استاندار فارس پیش از این گفت: تشییع شهدای حمله تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) در شهر شیراز صبح شنبه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار خواهد شد و از پنجشنبه (پنجم آبان‌ماه) به مدت سه روز در شیراز عزای عمومی اعلام می‌شود./ تسنیم

تشییع شهدای حادثه تروریستی در روز شنبه/ادارات دولتی و مدارس فارس تعطیل است

کریمی معاون توسعه استانداری فارس اعلام کرد که روز شنبه همه ادارات دولتی و مدارس استان تعطیل خواهد بود.

معاون استاندار فارس به ایسنا گفت: با توجه به وقوع حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ در روز گذشته(چهارشنبه ۴ آبان) و پیش‌بینی برگزاری مراسم تشییع شهدا در روز شنبه ۷ آبان ماه، کلیه ادارت و مدارس استان فارس تعطیل خواهد بود.

به گزارش ایسنا،  پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ در شیراز شنبه ، از 9 صبح از میدان شهدا به سمت حرم شاهچراغ تشییع خواهد شد.

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها