حسین نوش‌آبادی: حل مشکلات اقتصادی و سرعت بخشیدن به آن یک امر ضروری است

کد خبر: 1187002

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: حل مشکلات اقتصادی و سرعت بخشیدن به اقداماتی که موجب کاهش مشکلات و رفع دغدغه ها و مطالبات معیشتی مردم شود، یک امر ضروری است.

حسین نوش‌آبادی: حل مشکلات اقتصادی و سرعت بخشیدن به آن یک امر ضروری است

حسین نوش‌آبادی نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس امروز در جلسه فوق العاده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که به منظور بررسی مسائل امنیتی کشور و حوزه سیاست خارجی تشکیل شد، اظهار کرد: حل مشکلات اقتصادی و سرعت بخشیدن به اقداماتی که موجب کاهش مشکلات و رفع دغدغه ها و مطالبات معیشتی مردم شود، یک امر ضروری است.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد ناامنی و حمایت از اغتشاشگران، گفت: به موازات تلاش هماهنگ مسؤولان و دست اندرکاران در ایجاد ثبات و امنیت و دفع توطئه معاندین، خواستار پیگیری و اقدامات موثر مسؤولان کشور در تامین خواسته های مشروع مردم در حوزه های اقتصادی و معیشتی هستیم تا دشمن از کاستی های موجود و فشارهای اقتصادی بر مردم، سوء استفاده نکند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: کشور ما وارد یک جنگ شناختی و ادراکی با دشمن شده است و اطلاع رسانی درست و به هنگام و بیان واقعیت ها قبل از اطلاع رسانی غلط بیگانگان و تحریف واقعیت ها توسط آنان، می‌تواند مردم را در برابر امواج سهمگین رسانه ای بدخواهان، بیمه کرده و دشمن را از دست یابی به اهداف شومشان مایوس کند.

نوش‌آبادی با توجه به رفتارهای خشونت بار دشمن در ترور مردم بی دفاع و آسیب زدن به جان و مال آنان و بی ثمر خواندن اینگونه اقدامات کور، ادامه داد: با اطمینان می گویم مردم با وجود گله مندی از وضعیت کنونی کشور، به هیچ وجه، راضی نخواهند شد امنیت کشور که بزرگترین نعمت و سرمایه ملی است، توسط عده ای آشوب گر به مخاطره بیفتد و کسب و کار و زندگی روزمره آنان دستخوش ناامنی شود.

رئیس مجمع نمایندگان شهرستان های استان تهران‌ تاکید کرد: مردم حافظان اصلی امنیت کشور هستند و اجازه نخواهند داد سرنوشت آنان توسط بیگانگان و اغتشاشگران رقم بخورد./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها