حجت الاسلام صدیقی: دشمن از حرکت جهشی دولت برای حل مشکلات و پیشرفت امور عصبانی است

کد خبر: 1187043

دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: دشمن از حرکت جهشی دولت طی یک سال گذشته برای حل مشکلات و پیشرفت امور عصبانی است لذا امروز دشمن جنگ سایبری و جنگ ترکیبی به راه انداخته است.

 حجت الاسلام صدیقی: دشمن از حرکت جهشی دولت برای حل مشکلات و پیشرفت امور عصبانی است

 شامگاه پنچ شنبه حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران، در مراسم بزرگداشت شهدای حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) که همزمان با وداع با پیکر شهید روحانی بسیجی، حجت‌الاسلام محمد زارع مؤیدی در این حرم مطهر برگزار شد، گفت: دشمن از حرکت جهشی دولت طی یک سال گذشته برای حل مشکلات و پیشرفت امور عصبانی است و نمی‌تواند موفقیت ما را ببیند لذا به جنگ رسانه روی آورده است تا به خیال خود ما را تضعیف کند لذا امروز دشمن جنگ سایبری و جنگ ترکیبی به راه انداخته است.

وی با اشاره به شهدای حوادث اخیر شیراز نیز گفت: مردم شهیدپرور شیراز بار دیگر پس از حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) شاهد به شهادت رسیدن حجت‌الاسلام محمد زارع مؤیدی، روحانی بسیجی در اغتشاشات اخیر بوده‌اند.

امام جمعه موقت تهران افزود: مردم شیراز در عرصه‌های مختلف نشان داده‌اند که هیچ‌گاه با تشیع و انقلاب فاصله نداشته‌اند و همواره از بصیرت در زمان‌شناسی و دشمن‌شناسی برخوردار بوده‌اند.

شهید زارع مویدی، متعلق به تمامی ماست

حجت الاسلام صدیقی با اشاره به حضور پرشور مردم شیراز در تشییع و تدفین شهدای حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) افزود: امیدواریم مردم شیراز بار دیگر با حضور در مراسم تشییع و تدفین حجت‌الاسلام محمد زارع مؤیدی، روحانی بسیجی ثابت کنند که تا چه اندازه پای آرمان‌ها شهدای خود ایستاده‌اند و خانواده این شهید والامقام بدانند که این روحانی شهید متعلق به تمامی ماست همان‌طور که آرشام را فرزند خود می‌دانیم و در غم شهدای حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) شریک هستیم./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها