مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه به شهادت رسید +عکس

کد خبر: 1187080

اطلاعات سپاه استان کرمانشاه اعلام کرد: مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه در درگیری عصر امروز به شهادت رسید.

مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه به شهادت رسید +عکس

اطلاعات سپاه استان کرمانشاه اعلام کرد: مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه در درگیری عصر امروز به شهادت رسید.

اطلاعات سپاه استان کرمانشاه اعلام کرد: سرهنگ پاسدار نادر بیرامی، مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه توسط عده‌ای آشوبگر‌ به شهادت رسید.

جزئیات درگیری آشوبگران با مدافعان امنیت

امروز در جریان مراسم سالگرد یکی از اساتید هنری شهر صحنه عده‌ای آشوبگر با صحبت و شعارهای ساختار‌شکنانه مراسم را به حاشیه و اغتشاش کشانده و با نیروهای حافظ امنیت درگیر شدند که در این حین سرهنگ پاسدار نادر بیرامی توسط عده ای آشوبگر با ضربات چاقو به شهادت رسید.

سرهنگ نادر بیرامی بدون سلاح و برای ممانعت از حمله چند نفر از اراذل و اوباش به یک عابر وارد درگیری شده که به صورت غافلگیرانه و ناجوانمردانه با چاقو از ناحیه قلب مورد اصابت قرار می‌گیرد.

بازداشت قاتلان مسئول اطلاعات سپاه ‌شهرستان صحنه ‌

جهانبخش زنگنه تبار فرماندار شهرستان صحنه با تایید خبر شهادت مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه اظهار داشت: عصر امروز در جریان برگزاری مراسمی در این شهرستان، عده‌ای با سلاح سرد به سمت نیروهای مدافع امنیت حمله‌ور شده و سرهنگ ‌پاسدار بیرامی‌ مسئول اطلاعات سپاه این شهرستان را به شهادت رساندند.

وی تصریح کرد: عاملان شهادت شهید بیرامی بلافاصله پس از ارتکاب قتل توسط نیروهای مدافع امنیت دستگیر و به چنگال قانون سپرده شدند.

بازداشت 30 نفر از عوامل درگیری در شهرستان صحنه

‌‌کرمی دادستان مرکز استان کرمانشاه ‌در ارتباط با جزییات شهادت مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه اظهار کرد: حدود ساعت 15 بعد از ظهر امروز در شهرستان صحنه در مراسم سالگرد فوت یکی از بزرگان جامعه یارسانی درگیری رخ می‌دهد که سرهنگ پاسدار نادر بیرامی برای وساطت حضور پیدا می‌کند که با ضربات چاقو به شهادت می رسد.

دادستان مرکز استان کرمانشاه با بیان اینکه حدود 30 نفر در ارتباط با این حادثه بازداشت شده‌اند که ضارب نیز در میان آنهاست، افزود: پرونده قضایی در این رابطه تشکیل شده ‌و متهمان در حال بازجویی هستند و اقدامات قضایی در حال انجام است.

حضور فرمانده سپاه استان کرمانشاه در منزل شهید مدافع امنیت

در پی شهادت مسئول اطلاعات سپاه شهرستان صحنه، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) با حضور در منزل شهید مدافع امنیت بیرامی ضمن عرض تسلیت با خانواده این شهید ابراز همدردی کردند.

پیکر شهید امنیت سردار ‌نادر بیرامی روز یکشنبه در شهرستان صحنه تشییع می‌شود./تسنیم

11

پاسدار نادر بیرامی

پاسدار نادر بیرامی

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها