آیت الله شاهچراغی: دیگر مدارا با اغتشاشگران بس است

کد خبر: 1187656

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر لزوم برخورد قاطع با عوامل اصلی آشوب و اغتشاش در کشور گفت: دیگر مدارا با اغتشاشگران بس است.

آیت الله شاهچراغی: دیگر مدارا با اغتشاشگران بس است

به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج جمعی از اصحاب رسانه و مطبوعات استان سمنان با حضور در دفتر آیت الله شاهچراغی با نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که به‌همت سازمان بسیج رسانه استان سمنان و به‌مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری با گرامیداشت هفته بسیج نقش رسانه‌ها را در پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی مهم و ارزشمند برشمرد و تفکر بسیجی را به‌عنوان مبنای اصلی رسانه‌ها در عرصه جهاد تبیین عنوان کرد.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه بسیج اظهار داشت: بسیج باید حضورش در میدان و عرصه‌های مختلف به‌موقع و به‌هنگام باشد، گوش به فرمان ولی فقیه زمان خود باشد و فرمان رهبرش را در عمل اجرایی کند.

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا کنون فتنه‌های متعددی را پشت‌سر گذاشته است؛ اما نکته اینجاست که در فتنه جدید با اغتشاشگران بسیار مدارا شد و همین امر سبب سوءاستفاده آنها شده است.

آیت الله شاهچراغی تصریح کرد: مدارا کردن با فتنه‌گران و اغتشاشگران بس است و باید بساط و سفره اغتشاشات جمع شود و باید بسیج به میدان بیاید و دیگر با اغتشاشگران هیچ‌گونه مماشاتی نشود.

وی با تأکید بر اینکه حفظ انقلاب و نظام از اوجب واجبات است متذکر شد: همه باید در سایه وحدت و انسجام ملی حافظ انقلاب و نظام باشیم./ تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها