دروغی دیگر از علی کریمی ببینید | فوت مائده (ماهک) هاشمی در واژگونی خودرو +عکس

کد خبر: 1189021

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه علت فوت مائده (ماهک) هاشمی واژگونی خودرو بوده است، گفت: شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند.

دروغی دیگر از علی کریمی ببینید | فوت مائده (ماهک) هاشمی در واژگونی خودرو +عکس

سرهنگ کاووس محمدی اظهار داشت: در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر مرگ نوجوان 16 ساله بنام مائده(ماهک) هاشمی توسط نیروهای امنیتی در شیراز، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد بامداد چهارم آذرماه یک دستگاه خودرو سواری سمند با سه سرنشین به دلیل ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در بلوار "کوهسار مهدی" شهر شیراز واژگون شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس تصریح کرد: در این حادثه، راننده و خواهرش مصدوم شدند و دیگر سرنشین خودرو که دختری 16 ساله بنام مائده (ماهک) هاشمی اهل شهرستان کنگان از توابع استان بوشهر بوده به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است.

سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه شهروندان به شایعات فضای مجازی توجه نکنند، به مردم توصیه کرد که هرگونه اخبار را از سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر دریافت کنند.

مراسم خاکسپاری مرحومه مائده هاشمی نیز روز شنبه پنجم آذرماه 1401 در زادگاهش شهر کنگان برگزار شد. کشته‌سازی از اقدامات گروه‌های معاند نظام برای اختلاف بین مردم است./تسنیم

مائده هاشمی

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها