جزئیات نشست کمیسیون صنایع

کد خبر: 1189088

گزارش رئیس اتاق تعاون از سهم پایین بخش تعاون در اقتصاد کشور به کمیسیون صنایع عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: رئیس اتاق تعاون گزارشی را از به اعضای کمیسیون صنایع ارائه کرد که در آن سهم پایین بخش تعاون در اقتصاد کشور اشاره شده بود. گزارش رئیس اتاق تعاون از سهم پایین بخش تعاون در اقتصاد کشور به کمیسیون صنایع حجت‌الاسلام سلیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: امروز کمیسیون صنایع نشست مشترکی را با رئیس و اعضای اتاق تعاون کشور برگزار کرد. وی افزود: در این جلسه رئیس اتاق تعاون گزارشی را از سهم پایین تعاون در اقتصاد کشور و موانع و محدودیت‌های قانونی و اجرایی بر سر بخش تعاون ارائه کرد. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: طبق گزارش ارائه‌شده از سوی رئیس اتاق تعاون سهم تعاون در اقتصاد کشور بین از 6 تا 7 درصد است و حال اینکه در قانون اساسی کشور بر سهم 33 درصدی تعاون در اقتصاد کشور تاکید شده است.

جزئیات نشست کمیسیون صنایع

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: رئیس اتاق تعاون گزارشی را از به اعضای کمیسیون صنایع ارائه کرد که در آن سهم پایین بخش تعاون در اقتصاد کشور اشاره شده بود.

حجت‌الاسلام سلیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: امروز کمیسیون صنایع نشست مشترکی را با رئیس و اعضای اتاق تعاون کشور برگزار کرد.

وی افزود: در این جلسه رئیس اتاق تعاون گزارشی را از سهم پایین تعاون در اقتصاد کشور و موانع و محدودیت‌های قانونی و اجرایی بر سر بخش تعاون ارائه کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: طبق گزارش ارائه‌شده از سوی رئیس اتاق تعاون سهم تعاون در اقتصاد کشور بین از 6 تا 7 درصد است و حال اینکه در قانون اساسی کشور بر سهم 33 درصدی تعاون در اقتصاد کشور تاکید شده است./فارس

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها