مهمترین پیام سفر رئیس‌جمهور به کردستان

کد خبر: 1190104

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: سفر حجت‌الاسلام رئیسی به کردستان نشانه اقتدار نظام، امنیت کشور و تدبیر رئیس‌جمهور بود و این پیام را به مستکبران مخابره کرد که از ترفندهای خود نفعی نمی‌برند.

مهمترین پیام سفر رئیس‌جمهور به کردستان

لطف‌الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره سفر اخیر رئیس جمهور به استان کردستان گفت: مهمترین پیامی که سفر رئیس‌جمهور به غرب کشور داشت این بود که به دنیا بگوید جایی که آنها فکر می‌کنند ناامنی ایجاد شده، کاملاً امن و آرام است. باید توجه داشته باشیم استان کردستان با کردستان عراق مرز مشترک دارد و از این طریق منافقان، ناامنی‌های متعددی را به داخل کشور پمپاژ می‌کنند؛ بنابراین این منطقه می‌تواند یکی از نقاطی باشد که در خطر است.

وی یادآور شد: سفر حجت‌الاسلام رئیسی در این مقطع زمانی خاص، نشان داد که امنیت در ایران برقرار است تا حدی که مقامات و مسئولان بلندپایه به راحتی به نقاطی که در اخبار ناامن جلوه داده می‌شدند رفت و آمد می‌کنند.

سیاهکلی تصریح کرد: چنین اقدامی، اقتدار نظام، امنیت کشور و همچنین تدبیر و شجاعت رئیس‌جمهور را می‌رساند و این پیام را به استکبار جهانی مخابره می‌کند که از ترفندهایی که تاکنون پیاده کرده‌اند نفعی نخواهند برد و بار دیگر جمهوری اسلامی با این قبیل اقدامات آنها تسلیم خواسته‌های یک طرفه‌شان نخواهد شد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بزرگترین برنامه‌ای که استکبار جهانی برای ایران دارد، ساقط کردن نظام اسلامی است؛ البته مدت‌هاست که دست آنها برای ما رو شده است، دشمن در این مسیر همه ترفندهای خود را به کار بسته است، از جمله آنکه جنگ‌های نیابتی در عراق، سوریه، لبنان و افغانستان را برای ترساندن ایران به راه انداخت تا جلوی پیشرفت جمهوری اسلامی را بگیرد.

وی تاکید کرد: وقتی دشمن در این زمینه موفق نشد، تصمیم گرفت جنگ درونی ایجاد کند و در ایران جنگ داخلی به راه بیندازد؛ در این راستا از همه ظرفیت‌ها و رسانه‌های خود استفاده کرد. مهمترین و اصلی‌ترین هدف آنها این بود که در کشور ناامنی ایجاد کنند؛ اما سفر رئیس‌جمهور به کردستان نشان داد علیرغم همه تلاش‌ها و سنگ‌اندازی‌های استکبار جهانی، امنیت در کشور برقرار است.

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها