خبر اسلامی از تدوین شناسنامه ویژه انتخابات هر استان

کد خبر: 1192879

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور گفت: تدوین شناسنامه انتخابات در استانداری‌های سراسر کشور به‌صورت جدی در دستورکار دفتر انتخابات وزارت کشور است.

خبر اسلامی از تدوین شناسنامه ویژه انتخابات هر استان

محسن اسلامی مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور طی سخنانی بیان کرد: تدوین شناسنامه ویژه انتخابات هر استان اقدام نوآورانه‌ای است که از سوی دفتر انتخابات وزارت کشور با هماهنگی استانداری‌های سراسر کشور دنبال می‌شود.

وی افزود: با برنامه‌ریزی دقیق، تمام تلاش بر رصد کارشناسی انتخابات در استان‌های کشور است و در این خصوص به‌دنبال این هستیم که کارشناسان حوزه انتخابات با دریافت آموزشی‌های فنی و محتوایی لازم، آمادگی کافی برای بسترسازی هرچه قوی‌تر شرایط انتخابات در کشور داشته باشند.

مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور با تاکید بر اینکه رصد اخبار، گزارش‌ها و تحلیل‌ها پیرامون انتخابات جزء اولویت‌های دفتر انتخابات است، اظهار کرد: تحلیل‌ها و ارزیابی وضعیت انتخابات در استان‌ها به‌صورت گزارش تحلیلی جمع‌بندی می‌شود.

اسلامی هم‌چنین به‌ضرورت آموزش فنی، خبری و تحلیلی مجریان انتخابات در استانداری‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در این خصوص با همکاری نزدیک و همه‌جانبه با مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور به‌دنبال ارتقای نظام دانشی مجریان انتخابات در حوزه خبر و ارائه گزارش و اخبار به مردم هستیم.

تسنیم

 

۰

دیدگاه تان را بنویسید

 

نیازمندیها